Rüyada KABURGA Görmek

   Rüyada kaburga görmek, anaç duygulara, sahiplenmeye, koruma içgüdüsüne ve Allah’ın erkek için yarattığı karşı cinse alamet eder. Rüyayı gören kişinin hayata karşı bakışına, duruşuna, inanışına, yaşam şekline, doğru bildiklerine, yanlışlarına, zayıf olduğu konulara, sevinçlerine, mutluluklarına, üzüntülerine, göz yaşına, yenilgilerine ve hayal kırıklıklarına tabir edilir. Kişiyi kendisi yapan her türlü değere işaret ettiği şeklinde kabul edilir.


Rüyada kaburganın Görülmesi rüyada kaburganın kırıldığını görmek rüyada hayvan kaburgası görmek rüyada pişmiş kaburga eti görmek rüyada kaburga kemiğinin kırılması görmek rüyada kaburga dolması görmek ruyada kaburga kemigi kirilmasi rüyada koyun kaburgası görmek rüyada kuzu kaburgası görmek
Rüyada KABURGA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KABURGA Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kaburga Dolması Görmek
   Rüyayı gören kişinin görgülü, eğitimli, soylu ve zengin kişi olacağına, kendi işini kuracağına, emrinde insan çalıştıracağına ve maddi anlamda neredeyse rekabet edilemeyecek kadar güç sahibi olacağına alamet eder. Rüya sahibinin kolay ulaşılamayacak kadar yüksek bir gelir elde edeceğine ve aynı oranda da refah düzeyinin olacağına tabir edilir.

Rüyada Kaburga Yemeği Görmek
   Rüyayı gören kişinin ağız tadının, huzurunun, rahatının ve konforunun yerinde olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına delalet eder. Rüya sahibi tükenmeyecek bir bolluğa sahip olacak ve helal lokma yiyecek demektir.

Rüyada Kaburga Kemiğinin Kırılması
   İyi değildir ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Tabiri caizse rüyayı gören kişinin güvendiği dağlara kar yağacağına ve ne umut bağladığı işlerden ne de kişilerden kendisine fayda gelmeyeceğine, bu nedenle maddi ve manevi olarak yıkılacağına rivayet edilir.

Rüyada Kaburga Eti Yemek
   Rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, mali anlamda rahatının yerinde olacağına, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, alım gücünün zayıflamayacağına ve tüketimi her zaman gönlüne göre yapacağına işaret eder.

Rüyada Kaburga Yemek

   Rüyada kaburga yemekle, kaburga eti yemek aynı anlamlara gelir. Berekete, verimli işlere, hayırlı kazanca, makbul olan mallara ve ele geçecek çok güzel fırsatlara tabir edilir.
Etiketler; rüyada kaburga kemiği görmek rüyada kaburgalı et görmek rüyada kaburga kemiğinin kırıldığını görmek rüyada kaburga pişirmek rüyada kaburga eti rüyada kaburga dolması rüyada kaburga dolması görmek rüyada kaburga kemiğinin çıkması rüyada kaburga kırığı rüyada kaburganın kırıldığını görmek rüyada hayvan kaburgası görmek rüyada pişmiş kaburga eti görmek rüyada kaburga kemiğinin kırılması görmek rüyada kaburga dolması görmek ruyada kaburga kemigi kirilmasi rüyada koyun kaburgası görmek rüyada kuzu kaburgası görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi