Rüyada KABUS Görmek

   Rüyada kabus görmek, rüya sahibini sevmeyen, istemeyen ve çekemeyen, kendisine kin güden kişilerin varlığı ile tabir edilir. Bu kişiler, kötü kalpli oluşları ve başarısızlıkları nedeni ile rüya sahibinin ilerlemesini hazmedemeyen kişilerdir, kişi bugüne kadar bu insanları dostu sanmakla büyük bir hata ettiğini anlayacak, onların arkadan konuşan, kem gözlü, art niyetli kişiler olduğunu fark edecek ve bu kimselerle bütün bağını, iletişimini koparacak, selamı sabahı kesecek demektir.


Rüyada kabusun Görülmesi kabus görmek neye işarettir rüyada kabus neden görülür islamda kabus görmek kabus görmek psikoloji kabus görmemek için ne yapılmalı rüyada kabus görmemek için dua kabus görmek nasıl engellenir
Rüyada KABUS Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KABUS Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Korkuyla Uyanmak
   Bir kimse rüyasında kabus görüp korkuyla uyanırsa rüyası,büyük bir hayal kırıklığı yaşamaya önemli ölçüde maddi zarara girmeye ve sonrasında da fakirleşip, darlık çekmeye işaret eder. Rüya sahibi için maddi bir felaket sayılabilir çünkü kişi varını yoğunu kaybedecek demektir.

Rüyada Ağlayarak Uyanmak

   Rüyada çok korktuğu ve üzüldüğü için ağlayarak uyandığını gören kişi büyük bir sürprizle karşılaşacak, çok sevinecek ve mutluluktan ayakları yerden kesilecektir diye yorumlanır. Rüyanın aksine ferahlık, esenlik ve huzur anlamına gelir.

Rüyada Bağırarak Uyanmak
   Rüyada bağırarak uyanmak, ortak bir soruna ve bu sorunun çözümü için diğerleri ile iş birliği yapmaya delalet eder. Rüya sahibinin bağırarak yardım istemesi de emniyette olmadığı, kazalara ve belalara yakın durduğu anlamına gelir.

Rüyada Çığlık Atmak
   Rüyada çığlık atmak iyi değildir, rüya sahibinin başarılarının ve mutluluğunun önüne engeller koymak isteyen bazı kıskanç kimselerin olduğuna ve bunların inceden inceye planlar yapıp, planlarını gerçekleştirmek için üzerinde çalıştıklarına işaret eder.

Rüyada Üzüldüğünü Görmek
   Rüyasında bir şeye çok üzüldüğünü, kederlendiğini ya da içerlediğini gören kişinin rüyası bunun tam tersini söyler. Rüya sahibinin selamete ve hidayete ereceği, hayallerinin, isteklerinin ve dileklerinin gerçek, tövbesinin de kabul olacağı, müjdeli haberler alıp mutluluk gözyaşları dökeceği şeklinde tabir edilir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında yatağından bir kabus görerek uyandığını görmesi; o kimsenin iş hayatında yapmaya teşebbüs edeceği bir işin çok kötü sonuçlanarak o kişiyi oldukça zarara sokacağına, kişinin rüyasında kabus görmesi; rakiplerinin o kimsenin işini elinden almaya çalıştıklarına ve bu nedenle de çok ihtiyatlı davranması lazım geldiğine delalet eder.
Etiketler; rüyada kabusla uyanmak rüyada kabuslar görmek rüyada kabus görmenin nedenleri rüyada kabus görmek korkmak rüyada kabus neden görülür rüyada kabus görmemek için dua rüyada kabus görmenin nedenleri kabus görmek neye işarettir rüyada kabus neden görülür islamda kabus görmek kabus görmek psikoloji kabus görmemek için ne yapılmalı rüyada kabus görmemek için dua kabus görmek nasıl engellenir rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi