Rüyada KADAVRA Görmek

   Rüyada kadavra görmek, pek hayırlı bir rüya değildir. Bir işin ya da çalışmanın çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yarattıktan sonra çok kötü durumlar ve başarısız sonuçlara neden olarak ve rüyayı gören kişiye birçok maddi ve manevi zarar vererek son bulacağına alamet eder. Gerçekleşen bu son, tam olarak bir son olmamakla birlikte başlayacak olan bazı başka sorunların ve kötü durumların sebebi olabilir. Bu sebeple dikkatli olmak gerektiğine yorumlanır.


Rüyada kadavranın Görülmesi rüyada cesetler görmek diyanet rüyada ölünün canlanması rüyada doktor görmek rüya tabirleri kadavra
Rüyada KADAVRA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KADAVRA Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kadavra Kesmek
   İş hayatında ve aile hayatında yaşanacak bazı sorunlardan ötürü ortaya çıkacak sorunların çok üzücü olaylara sebep olacağına ve rüyayı gören kişinin üzülmesine ve attığı bazı adımlardan ötürü pişman olmasına yol açan olaylara alamet eder.

Rüyada Ceset Görmek

   Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine ve işlerinin geri dönülmeyecek bir şekilde zora gireceğine delalet eder.

Rüyada Ceset Saklamak
   Rüya sahibinin, aile hayatında ya da iş hayatında ortaya çıkan sorunlardan ötürü çok üzüldüğüne, ancak bu üzüntünün çok büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olmaması için üzerinde durmadığına, buna rağmen bu kötü durumdan ötürü ister istemez sıkıntı yaşadığına rivayet eder.

Rüyada Ceset Yakmak
   İş hayatındaki başarılar ve bu başarıların vesile olduğu kazançlar yüzünden rakipleri tarafından çok kıskanılan rüya sahibinin, işlerinin kötü duruma düşeceğine ve maddi olarak zarar verici olan durumlar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Ceset Toplamak
   Rüya sahibinin, aile hayatı ilgili olarak yaşanan huzurlu ve mutlu olayların sorunlu bir duruma geleceğine, çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına ve aile bireyleri arasında kısa süreli de olsa büyük kırgınlıklar yaşanacağına delalet eder.
Etiketler; rüyada kadavralar görmek rüyada kadavra görmek rüyada canlı kadavra rüya tabirleri kadavra görmek rüyada kadavra kesmek rüyada cesetler görmek diyanet rüyada ölünün canlanması rüyada doktor görmek rüya tabirleri kadavra rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi