Rüyada KAFATASI Görmek

   Rüyada kafatası görmek, hayırlara alamet eder. Sağlıklı olmaya, makbul olan mallar edinmeye, helal lokma yemeye, bolluğa, berekete, zenginliğe sahip olmaya ve şifaya kavuşmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarının sona ermesi ile birlikte derin bir nefes alacağına ve rahat bir hayata kavuşacağına rivayet edilir ve rüya sahibinin hayatına güzelliğin, rahatlığın ve konforun hakim olacağı anlamına gelir.


Rüyada Kafatasının Görülmesi rüyada kendi kafasını görmek rüyada kafatasının kırılması rüyada kafa iskeleti görmek ruyada kafanin yarildigini gormek rüyada kafatasının açılması rüyada kuru kafa görmek rüyada kafatasının delinmesi rüyada mezarlıkta kafatası görmek
Rüyada KAFATASI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KAFATASI Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kafatası Kemiği Görmek
   Rüyayı gören kişinin işlerinin hafifleyeceğine, hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına, problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine, keyfinin, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine tabir edilir. Şifa bulmaya ve dertlerinin dermanına kavuşmaya yorulur.

Rüyada Kafatası Kırılması
   Rüyayı gören kişinin şanssızlığa uğrayacağına, musibetli olaylarla karşılaşacağına, başından uğursuzlukların ve belaların eksik olmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin üzülmesine, mutsuz olmasına, hayal kırıklığına, karamsarlığa ve umutsuzluğa düşmesine neden olacak bazı durumların ortaya çıkacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Kafatasının Açılması
   Rüyayı gören kişinin açık sözlü kimse olduğuna, düşüncelerini hiçbir zaman dolaylı yollardan söylemediğine bilakis cesurca doğrudan konuştuğuna, karşısındakini kaybetme pahasına da olsa kimsenin arkasından konuşmayarak, insanlara karşı son derece açık olduğuna ve dürüst davrandığına işaret eder.

Rüyada Kelle Görmek

   Rüyayı gören kişinin plan ve projelerini hayata geçirerek onlardan kazanç elde etmek için hayırlı fırsatlar elde edeceğine, bunları en doğru şekilde kullanacağına, amacına ulaşmayı başaracağına bu sayede de kazancını ve huzurunu garanti altına alacağına rivayet edilir.

Rüyada Kafa Görmek
   Çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin çevresi geniş, ticaret sahibi, zengin ve tahsilli kimse haline geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin başarıya doymayacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına ve kendisi ile gurur duyacağı işler yapacağına işaret eder.


Tiflisi Tabirleri

Çağdaş Ulema :

Kafatası resmi görmek; kargaşayla sonuçlanacak bir işe

Kafatası görmek; önceden planlanmış bir programı başarıyla sona erdireceğinize


Kazı yaparken kafatası görmek; mirasa konacağınıza veya maddi yardım alacağınıza işarettir.
Etiketler; rüyada kafatası kırılması rüyada kafatası kesmek rüyada kafatası yemek rüyada kafatasının açılması rüyada kafasının kırıldığını görmek rüyada kafatasının delinmesi rüyada insan kafatası görmek rüyada kuru kafatası görmek rüyada kendi kafasını görmek rüyada kafatasının kırılması rüyada kafa iskeleti görmek ruyada kafanin yarildigini gormek rüyada kafatasının açılması rüyada kuru kafa görmek rüyada kafatasının delinmesi rüyada mezarlıkta kafatası görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi