Rüyada KAHİN Görmek

   Rüyada kahin görmek, gereksiz ve saçma sapan işlerle ve lüzumsuz kişilerle uğraşılmasına ve boş yere vakit harcamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin, boş, fayda sağlamayan ve hiçbir önemi olmayan sadece kısa süreli eğlencelik olarak sayılabilecek şeylerle vakit doldurmasına işaret eder. Aynı zamanda, daha önce ilişki yaşanmış birisiyle karşılaşılacağına ve yeni bir şeyler yaşanacağına ve mutlu günlerin yakın olduğuna yorulur.


Rüyada Kahinin Görülmesi rüyada kağıt para görmek nedir rüyada boş beyaz kağıt görmek rüyada yırtık kağıt görmek rüyada kağıt yırttığını görmek rüyada sarı kağıt görmek rüyada isim yazılı kağıt görmek rüyada kağıt parçaları görmek rüyada birinin elinde beyaz kağıt görmek
Rüyada KAHİN Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KAHİN Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kahine Soru Sormak

   Rüyada kahine soru sormak, sosyal hayatta ve aile hayatında meydana gelecek sorunlara ve yaşanacak sıkıntılara karşı duyulacak üzüntüye yorulur. Rüyayı gören kişinin, içinde bulunduğu depresyon durumuna ve bu durumdan bir türlü kurtulamamasına delalet eder.

Rüyada Müneccim Görmek
   Rüyada müneccim görmek, kahin görmekle aynı anlama gelmektedir. Yapılan işlerden fayda gelmeyeceğine ve yapılan çalışmaların sonunda elde bir şey kalmayacağına yorumlanır. Aynı zamanda, toplum tarafından kabul görmüş ve yaptığı işte usta sayılabilecek kişilerle yapılacak sohbetlere işaret eder.

Rüyada Medyum Görmek
   Rüyada medyum gören kişinin, yapacağı işlerde ve karşısına çıkacak sorunlarda deneyimi olan insanlara akıl danışacağına ve gerekli fikirlerinden yararlanacağına yorulur.

Rüyada Medyum Olmak
   Rüyada medyum olmak, saçmasapan ve gereksiz işlerle uğraşılmasına ve sonunda herhangi bir kazanç sağlanmamasına yorumlanır. Yapılan işlerin aile içinde sorunlara, sıkıntılara ve gereksiz kavgalara ve tartışmalara sebep olacağına delalet eder.

Rüyada Falcı Görmek
   Rüyada falcı görmek, içinde bulunulan saçma durumların ve yaşanan küçük ve gereksiz sorunların rüya sahibinin gözünde çok büyütüldüğüne delalet eder.

Rüyada Fal Görmek
   Rüyada fal görmek, rüya sahibinin, yalan söylediğine, yalan ve dolanla uğraştığına, dedikodu yaptığına ve halkı kandırdığına yorumlanır. Aynı zamanda, kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatında ileriki zamanlar içinde yaşanacak değişimlere delalet eder.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada kahin görmek bir şeye inanmaya, dünyadan ve şüpheli şeylerden uzlete çekilmeye veya ancak ilmi için kendisine uyulan imam ve fakihe ya da hiç kimsenin fikrinden ayrılmadığı alime delalet eder.
Falcı, batıl şeylerle aldanan ve düşünmediğinden işin hakikatine vakıf olmayan bir kimseye delalet eder.
Bir kimse rüyada kendisinin falcı olduğunu veya bütün insanlardan fazla falcılık mertebesine ulaştığını görse, bu rüya bütün insanlar için hayırlı, yücelik ve şöhrete erişmeye delalet eder.
Bir kimse rüyada kendisini falcı ve müneccimlerin sözlerini söylediğini veya falcı ve müneccimlerle onların kendi sözleriyle konuştuğunu görse, o kimsenin dünyanın batıl şeyleriyle aldandığına delalet eder.
Gerek rüyada ve gerekse uyanıkken kahini doğrulamak, dince cahilliğe delalet eder.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada kahin görülmesi şüpheyle yorumlanır.

İhya Rüya Tabirleri :
   Falcı, astrolog gibi gelecekten haber verdiğini iddia eden birini görmek ameli boşa çıkaracak eğilimlere, Bir kahine gidip ona bir şeyler sorduğunu görmek şiddetli üzüntü ve kedere, Kahin, görüş ve fikirleri itibar gören alim bir kimseye, Kendisinin falcı olduğunu görmek hayır, iyilik ve şöhrete, Müneccim görmek ileri gelen kimselerle sohbet etmeye, onların sırlarına vakıf olmaya; yalan yanlış demeden, durmaksızın söz üretmeye ve gevezeliğe; Müneccim bazen müjde ve korkuya, ilim ve amele; Falcıya gidip bir şey sormak ve onun dediklerini onaylamak Allah'ın (c.c.) indirdiği kitabı ve Peygamberimizin (s.a.v.) ümmetine bildirdiği hususları inkar etmeye delalet eder. Astroloğun söylediklerini önemsemediğini ve onlara inanmadığını gören kimse aklıselimi ve dini prensipleri kendine rehber edinir.
Etiketler; rüyada kahin olmak rüyada kahine soru sormak rüyada kahinle konuşmak rüyada kahine gitmek rüya kahini rüyada kahin görmek rüyada kahin olduğunu görmek rüya kahin rüyada kahin birini görmek rüyada kahinle konuşmak rüyada müneccim görmek rüyada falcıya soru sormak rüyada falcı kadın görmek ne anlama gelir rüyada kahin olmak rüyada falcının evine gitmek rüyada falcı ile konuşmak rüyada falcının söyledikleri rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi