Rüyada KAHVE Görmek

   Rüyada kahve görmek genel olarak kötü yorumlanmaz. Çoğu zaman bir kısmetin olduğunun habercisidir. Bir genç kız rüyasında kahve gördüyse iyi bir evlilik yapacağına işarettir. Genel olarak evleneceği kişinin durumunun oldukça iyi olacağına delalettir. Rüyada görülen kahve genel olarak erkekler için mutlu bir haberi kızlar için ise hayırlı bir kısmeti çağrıştırmaktadır.


Rüyada Kahvenin Görülmesi rüyada kahve yaptığını görmek rüyada kuru kahve görmek rüyada kahve ikram edilmesi rüyada fincanda kahve görmek rüyada türk kahvesi ikram etmek rüyada kahve ikram etmek rüyada kahve fincanı görmek rüyada kahve almak
Rüyada KAHVE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KAHVE Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kahve İçmek
   Cafer-i Sadık rüyada kahve içmenin çeşitli anlamlarda yorumlanabileceğini bildirir. Kahve rüyaları birkaç şekilde yorumlanır. Bir erkek rüyasından kahve gördüyse heyecanlı bir serüvenin başlangıcı olarak yorumlanabilir. Sonuç olarak bu serüvenin mutlu bir şekilde biteceği söylenir. Bu durumda yapılacak olan işlerin olumlu bir şekilde tamamlanacağına işarettir.

Rüyada İçilen Şekerli Kahve
   Rüyada içildiği görülen şekerli kahve pek hayra yorumlanmaz. Bu durumda kişinin haram bir mal edindiğini ve bunun huzursuzluğunu yaşayacağı söylenir. Aynı zamanda yakın zamanda haram mal edinebileceğini de ifade eder. Ayrıca kişinin bu durumdan dolayı yaşayacağı huzursuzluğu ifade eden şekersiz kahve yaşanılacak olumsuz durumların habercisidir.

Rüyada İçilen Şekersiz Kahve
   Rüyada içildiği görülen şekersiz kahve yaşanılan ya da yakın bir zamanda yaşanılacak olan hastalığı ifade eder. Bir kişi rüyasında şekersiz kahve içtiğini görürse onun yaşanılan rahatsızlık sonrasında çekeceği acı ve üzüntüye delalet olduğunu ifade edebiliriz. Hastalığı ifade eden şekersiz kahve pek hayra yorumlanmaz.

Rüyada Arkadaşlarınız İle Birlikte İçilen Kahve
   Rüyada tanıdıklarınız ile birlikte içtiğinizi gördüğünüz kahve etrafınızdakilerin ilişkiniz hakkında pek olumlu şeyler düşünmediğine delalettir. Bu durumda yakın arkadaşlarınızın ilişkiniz hakkında çok olumlu şeyler düşünmediğini anlayabilirsiniz. Arkadaşlar ile birlikte içilen kahve etrafınız tarafından onaylanmayan bir ilişkiyi işaret eder. Evli biriyseniz evliliğiniz içerisinde yaşanması muhtemel kavga ve tartışmaların olduğunu gösterir. Bu durumda Rüyada içilen kahve ilişkileriniz açısından yaşanabilecek bazı ihtimalleri çağrıştırmaktadır.

Rüyada Görülen Acı ve Tatlı Kahve
   Rüyada içildiği görülen tatlı kahve her zaman için hayra yorulur. Genel olarak belirli bir kazanç elde ederek mutlu olacağınıza işarettir. Acı kahve içildiği görülüyor ise etrafımızdaki dostlarımızdan büyük bir darbe alarak zor zamanlar yaşayacağımız ifade edilir. Bu durumda oldukça yakın bir dostumuz ile aramızda yaşayabileceğimiz olumsuz olayların habercisidir. Bu rüya en yakınımızdakilere dahi temkinli yaklaşmamız konusunda bize yapılan önemli bir çağrışım niteliğindedir.

Rüyada Kahve Pişirmek

   Rüyada bir kişi kahve pişirdiğini görürse yakın zamanda iyi bir kısmet ile karşılaşacağına dair yorumlar yapılır. Ayrıca bu kişinin herkes tarafından beğenilen göz gezdirilen oldukça hayırlı biri olacağı söylenir. Bu sayede mutlu bir yuva kurabileceği ve mutlu bir hayata sahip olabileceği konusunda bazı yorumlar yapılır. Bu rüyayı gören kişinin bekar olması mutlu bir evlilik yapacağına işarettir.

Rüyada Kuru Kahve Görmek
   Rüyada görülen kuru kahve güzel ve aydınlık günlerin sizi beklediğine işarettir. Rüyada görülen kuru kahve hayırlı bir haber olarak yorumlanır. Uzaktan gelecek sevdiğiniz bir misafir olduğuna ve bu durumda hayatınızda yeni gelişmelerin yaşanacağına delalettir. Rüyada görülen kuru kahve hayra ve güzelliklere yorulmaktadır.

Rüyada Kahve İkramı
   Rüyada görmüş olduğunuz kahve ikramı hayra ve iyiliğe yorumlanır. Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır. Sağlık ve huzura delalettir. Bu durumda rüyada kahve ikram ettiğinizi ya da size kahve ikram edildiğini görmek huzurlu ve sağlıklı bir yaşamı çağrıştırmaktadır. Özellikle etrafınızda bulunan dostlarınızla birlikte yaşayacağınız olumlu gelişmelere işarettir.

Rüyada Görülen Taşmış Kahve
   Rüyada yapılan kahvenin taştığı görülürse bolluk ve bereketlik yaşanacağı ifade edilir. Ayrıca rüyayı gören kişinin bekar olması kendisine gelecek olan taliplerin çok fazla olacağına işarettir. Rüyada görülmüş olan taşmış kahve iyilik ve güzellik seklinde yorumlanır. Ancak bazı rüya yorumcuları rüyada görülen taşmış kahvenin kötülük ve yaşanacak olumsuzluklar olduğunu ifade eder.

Rüyada Görülen Kahve Telvesi
   Rüyada görülen kahve telvesi rüyayı gören kişinin mutlu huzurlu ve uzun bir yaşama sahip olacağı ifade edilir. Bu durumda kahve telvesi rüyada hayra ve güzelliğe yorumlanır.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada kahve içildiğinin görülmesi; bir gezi yapılacağı ile yorumlanır. Genç bir erkeğin rüyasında kahve içtiğini görmesi; o gencin yabancı bir memlekete yerleşeceğine yorumlanır. Genç bir kızın rüyasında kahve içtiğini görmesi; o kızın evleneceğine, bir kadının rüyasında kahve içtiğini görmesi; o kadının dedikoducu ve fitneci birisi ile arkadaş olacağına, yaşlı bir erkeğin rüyasında kahve içtiğini görmesi; o yaşlı erkeğin geçimsiz birisi olduğuna işaret şeklinde yorumlanır. İbn-i Sirin'in yorumuna göre: Rüyada kahve içildiğinin görülmesi rahatlıkla tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında sade bir kahve içtiğini görmesi; o kimsenin hasta olacağına veya bir sıkıntı geçireceğine işaret eder. Rüyanızda şekerli bir kahve içtiğinizi görmeniz; rızkınızın darlığına, bir yoruma göre de haram mal elde edeceğinize delalet eder.

Seyyid Süleyman :
   Sade kahve içen; hastalanır yahut üzülür. Şekerli kahve; küçük bir rızk veya haram maldır. Bazı tabirciler bu rüyayı bid'at çıkarmakla, dinde bozgunculuk yapmakla ifade etmişlerdir.

MollaCami Tabiri :
   Rüyada kahve içmek, dünya ve rahatlığa işarettir. Sade kahve içtiğini gören kimse, hasta olur. Yahut gam ve kedere uğrar. Şekerli kahve ise rızkın azlığı ile tabir edilir.
Etiketler; rüyada kahve fincanı rüyada kahve falı rüyada kahve almak rüyada kahve pişirmek rüyada kahve dökmek rüyada kahve yemek rüyada kahve dökülmesi rüyada kahve yaptığını görmek rüyada kuru kahve görmek rüyada kahve ikram edilmesi rüyada fincanda kahve görmek rüyada türk kahvesi ikram etmek rüyada kahve ikram etmek rüyada kahve fincanı görmek rüyada kahve almak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi