Rüyada KAKTÜS Görmek

   Rüyada kaktüs görmek, rüya sahibinin farkına varacağı bir entrika anlamına gelir. Bu rüya, kişiyi uzun zamandır huzursuz eden ve şüpheye düşüren bir olayı yavaş yavaş anlamaya ve çözmeye başlamasına delalet eder. Bazen de arkadan iş çevrilmesi şeklinde tabir edilir. Rüyada kaktüs görmenin bir diğer yorumu da rüya sahibinin toplum içine girmeyi tercih etmeden yani kendini insan kalabalığından ve toplumdan soyutlayarak yaşamayı tercih etmesi şeklinde tabir edilir.


Rüyada Kaktüsün Görülmesi rüyada saksıda kaktüs görmek rüyada kaktüs dikeni batması rüyada dikensiz kaktüs görmek rüyada kaktüs dikmek rüyada kaktüs koparmak rüyada kaktüs hediye almak rüyada kaktüs ekmek rüyada kaktüs yemek
Rüyada KAKTÜS Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KAKTÜS Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kaktüs Dikeni Görmek

   Rüya sahibinin kendi içine çekildiği, kendi dünyası ile baş başa kaldığı bir mekana işaret eder. Örneğin, rüya sahibinin evdeki odası şeklinde örnek verilebilir. Kişi, mabedi olarak gördüğü bu yere izni olmadan girilmesine çok kızıyor hatta mümkünse girmek için teklif bile yapılmasını istemiyor demektir.

Rüyada Kaktüs Ağacı Görmek
   Rüya sahibinin insani ve samimi duyguları ile yaklaştığı, kendilerine zerre kadar kötü duygu ya da düşünce beslemediği kişilerin hiç de öyle masum ve saf olmadıklarına işaret eder. Bu kişiler, rüya sahibine karşı aynı duygular ve niyetler içinde değillerdir bilakis art niyetli ve fesattırlar diye yorumlanır.

Rüyada Kaktüs Çiçeği Görmek
   Rüyasında kaktüs çiçeği gören kişinin şansı açılacak ve hayat kendisine gülecek demektir. Rüya sahibi aradığı mutluluğu yakalayacak, hayattan umduğu her şeyin fazlasına bile sahip olacaktır.

Rüyada Kaktüsün Çiçek Açtığını Görmek
   Rüya sahibinin sabrının sonunda muradına ereceğine ve güzel günlere kavuşacağına delalet eder. Sıkıntı ve zahmet çektikten sonra gelecek mutlu günlerin rüya sahibine büyük huzur vereceğine tabir edilir. Kişi, sahip olduklarının üzerine titreyecek ve kıymetini bilecek demektir.

Rüyada Kaktüs Ekmek
   Rüya sahibinin çok zorlu bir işin üstesinde gelerek, onu tamamlamasına ve büyük bir başarı elde etmesine işaret eder.


Tiflisi Tabirleri

Çağdaş Ulema :

Kaktüse su verdiğinizi görmek; liyakati olmayan kimselere sevgi duyacağınıza

Pencerenizin kenarında kaktüs olduğunu görmek; ayrıntılara önem veren biri olduğunuza


Bahçenizde büyük bir kaktüsün olduğunu görmek; hakkınızda çok kötü sözler söyleneceğine işarettir.
Etiketler; rüyada kaktüs dikmek rüyada kaktüs meyvesi yemek rüyada kaktüs dikeni görmek rüyada kaktüs inciri görmek rüyada kaktüs meyvesi rüyada kaktüs tohumu görmek rüyada kaktüs sulamak rüyada kaktüs vermek rüyada kaktüs ağacı görmek rüyada saksıda kaktüs görmek rüyada kaktüs dikeni batması rüyada dikensiz kaktüs görmek rüyada kaktüs dikmek rüyada kaktüs koparmak rüyada kaktüs hediye almak rüyada kaktüs ekmek rüyada kaktüs yemek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi