Rüyada KALABALIK Görmek

   Rüyada kalabalık görmek güzel şeylere yorulur. Hedeflerin ve ideallerin gerçekleşerek, kişinin esenlik, mutluluk ve refah içinde yaşayacağı anlamına gelir. Rüyasında kalabalık gören kişi çok azimli sebatkar ve çalışkan kişidir ve üstesinden gelemeyeceği hiçbir iş yoktur. Rüyada açık ya da kapalı mekanlarda görülen kalabalıklar nedensiz bir araya gelen kişilere işaret eder. Rüyada kişinin kendini kalabalık içinde bir lider, başkan ya da komutan olarak görmesi, kişinin toplumda yaptıkları ve konuştukları sayesinde beğeni toplayarak, çok sayılan ve sevilen biri olacağına işaret eder. İş sahibi olan kişi rüyasında kalabalık görürse rüyası, işlerinin büyük ilgi göreceğine ve artacağına delalet eder. Hükümete karşı bir adaletsizliğe ya da yanlışlığa karşı toplanır ve ses verirse eğer bolluğu ve berekete işarettir.


Rüyada Kalabalığın Görülmesi rüyada kalabalık ev görmek rüyada kalabalık akraba görmek rüyada kalabalık düğün görmek rüyada kalabalık erkek görmek rüyada kalabalık misafir görmek rüyada kalabalık ev ortamı görmek rüyada kalabalık cenaze görmek rüyada kalabalık kadınlar görmek
Rüyada KALABALIK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KALABALIK Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kalabalığın İçinde Olmak
   Rüyada neşeli ve eğlenen bir kalabalığın içinde olmak iyi değildir. Tersine yorumlanır yani üzüntüye ve kedere neden olacak olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüyada kalabalığın içinde el üstünde olmak, gerçekte de saygınlık görmek anlamına gelir.

Rüyada İzdiham Olduğunu Görmek
   Rüyada kalabalık ve izdiham olduğunu görmek çok hayırlıdır. Rüya sahibinin meslek hayatında yükselecek olmasına ve toplumda sözü geçen, sözüne saygı duyulan ve değer verilen biri olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kalabalığın İçinde Kalmak
   Rüyada kalabalığın ortasında kalmak ve bir türlü kalabalıktan çıkamamak iyi şeylere işaret eder. Kişini başarısına ve zaferine işarettir.

Rüyada Kalabalıktan Çıkmak
   Rüyada büyük bir kalabalığın ortasından çıkmayı başarmak, kişinin hayattaki statüsünün artacağına işaret eder. Rüya sahibinin rütbesi, makamı ya da yetkileri artar. Buna bağlı olarak da hayat standardı yükselmiş olur.

Rüyada Kalabalık Ev Görmek
   Hane halkı için çok güzel şeylerin olacağına, belki yeni bir eve sahip olunacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, kırgınlıkların sona ereceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına ve rahat bir hayata sahip olunacağına yorulur. Rüyada kalabalık eve girmek, zenginlik ve malmülk anlamına gelir. 
Rüyayı gören kişinin,vereceği bir karar sayesinde iş dünyasında makam sahibi olacağı, kendisine kıskanılacak bir hayat kuracağı, gösterdiği sabrın ve çektiği sıkıntıların karşılığını fazlasıyla alacağı anlamına gelir.


Rüyada Kalabalık Sofra Görmek

   Haneye çok büyük bir bereket hakim olacak demektir. Girilecek işte gerçekleştirilecek başarılı çalışmalar sayesinde büyük bir kazanç elde edileceğine, yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, sözleri tutulacağına, sorunları olan kişilere yardım eli uzatılacağına ve aile büyüklerine saygı gösterileceğine işarettir. Rüyada kalabalık sofrada yemek yemek, hayırlı bir konuda aile bireylerinden biri ile bir işbirliği yapılacağı, bu işbirliği sayesinde hep birlikte ferahlığa çıkılacağı, zorlukların aşılacağı, eşler arasındaki buzların eriyeceği ve sıkıntıların ardı ardına çözüleceği anlamına gelir.

Rüyada Kalabalık Ortam Görmek
   Kişinin, yeni bir semte taşınması ile işlerinin açılacağına, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, kazancını birkaç kat arttıracağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına tabir edilir. Rüyada kalabalık ortama girmek, kararsız kalınan bir konu hakkında aile bireylerinden görüş alınacağına, bu sayede doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına ve iyi bir patrona sahip olunacağına işarettir.

Rüyada Kalabalık Akraba Topluluğu Görmek
   Şenlik ve eğlence anlamına gelir. Rüya sahibi, düğün, nişan ya da sünnet gibi bir davette sevdiği kişilerle ve akrabalarıyla bir araya gelecek, uzun zamandan beri eğlenmediği kadar eğlenecek, tüm stresini ve üzüntüsünü bu şekilde üzerinden atacak demektir. Rüyada kalabalık akraba topluluğu ile halay çekmek, mutluluk ve huzur verici bir işe girileceğine, yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine ve zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına yorulur.

Rüyada Kalabalık Kadınlar Görmek
   Hane içerisinde yaşanan güzel günleri kıskanan ve kıskanmakla kalmayıp bazı sorunlar çıkması için dedikodu yapan kişiler olduğuna ve bu kişilerin eşler arasında laf taşıyıp küçük sorunlarda bile büyük tartışmalar çıkmasına yol açtığına, ancak eşler arasındaki bağın çok kuvvetli olduğuna ve böyle kişilerin çabalarıyla yıkılmayacağına işarettir. Rüyada kalabalık kadınların arasına girmek, hayırlı bir karar verilmesiyle evlilik yolunda adım atılacağına, sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, hayır duaları alınacağına, zor durumların el birliği ile aşılacağına ve zarar veren kişilerin haneden uzaklaştırılacağına alamettir.

Rüyada Kalabalık Polis Görmek
   Güvenlikli bir yerde bir ev tutulacağına, maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına, bu adımlar sayesinde kısa bir süre içinde tasarruf da yapılacağına, bol bol moral depolanacağına ve sağlıkla ilgili olarak bazı önlemler ve kararlar alınacağına ve dikkatli bir şekilde uygulanacağına yorumlanır. Rüyada kalabalık asker görmek, yaşanacak bir tatsızlıktan ötürü çıkacak tartışmaların daha fazla büyümemesi için bazı tanıdıkların araya gireceğine ve sorunların tatlıya bağlanacağına tabir edilir.

Rüyada Kalabalık Pikniğe Gitmek
   Kişinin, yeni taşınacağı bir şehirde kendisine yeni bir hayat kuracağına, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, anne babası çok değerli olan bir hediye alacağına ve toplumun sevdiği ve fikirlerine değer verdiği birisi olacağına delalettir. Rüyada kalabalık pikniğe gidenleri görmek, artan bazı sorunların baskısıyla bazı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde zarar edilecek bir konudan kaçınılacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak çok doğru bir tercih yapılacağına ve tam teşekküllü bir hastaneye sağlık kontrolü için başvuru yapılacağına alamettir.

Rüyada Kalabalık Tarafından Taşlanmak
   Birçok insana aykırı ya da garip olarak gelebilecek fikirlerin savunulması ya da dillendirilmesi ile birlikte bazı kişilerin hışmına uğramaya ya da büyük tartışmaların ortasında kalınacağına, yaşanan tüm sürtüşmelere rağmen bir türlü orta yolun bulunamayacağına ve bu durumun uzayıp gideceğine rivayet edilir. Rüyada kalabalık tarafından yuhalanmak, yapılan iyi işlerin insanlar tarafından yanlış anlaşılması ya da kötü bir şeymiş gibi görülüp o şekilde lanse edilmesi yüzünden tepki görüşeceği, yakın arkadaşların bile bu durumdan ötürü kişiye soğuk davranacağı, ancak durumun anlaşılmasından sonra pişman olacakları anlamına gelir.

Rüyada Evde Kalabalık Misafire Yemek Vermek
   Haneye bolluk ve bereket dolacağına, işlerin açılacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, yeni bir işe girileceğine, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, rahat bir hayatın kapısının sonuna kadar açılacağına ve gelecek güzel haberler sayesinde deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına işaret eder. Rüyada evde kalabalık misafire su vermek, ferahlığa çıkılacağı şeklinde yorulur. İşle ilgili olarak atılan her adımın bol kazanç olarak geri döneceğine, başarılı bir kariyere ve çok kazançlı bir işe sahip olunacağına yorumlanır.

Rüyada Kalabalık Ortamda Namaz Kılmak
   Rüyayı gören kişinin, sağlık, mutluluk ve huzurla ilgili olarak Allah’a dua ederek istediği her şeyin en kısa sürede gerçekleşeceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına, kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına ve mutlu olunacağına delalettir. Rüyada kalabalık ortamda namaz kılmak, rüya sahibinin bazı konularda insanlara önayak olacağına, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına yorulur.

Rüyada Kalabalık İçinde Ağlamak
   Aile bireyleri ile birlikte iş kurmaya, sorunların üstesinden beraberce gelmeye, rahat bir hayat için sıkı çalışmaya, zamanı iyi kullanmaya ve sonunda ferahlığa çıkmaya işarettir. Rüyada kalabalık içinde gülmek, işlerin aksilikler yüzünden yarıda kesileceği, verilen emeklerin karşılığının alınamayacağı ve dertlerin günden güne artacağı anlamına gelir.


Tiflisi Tabirleri

Çağdaş Ulema :

Kalabalık görmek; menfaate işarettir.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Bir kimse rüyada kalabalık ve izdiham olduğunu görse, o kimsenin askeri çok, rütbe ve saltanatı büyük olur ve isim yapar. Eğer o kimse tüccar ise, müşterisi çok olur, duası makbul kimselerden ise dua isteyenleri çok olur.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında birtakım kalabalık kişilerin arasında bulunduğunu ve onların aralarından çıkamadığını görmesi; o kimsenin büyük bir devlete nail olacağına delalet eder. Rüyanızda herhangi bir kalabalığın arasından yol bulup bir kenara çekildiğinizi görmeniz; eğer tüccar iseniz kazancınızın artacağına, eğer memur iseniz terfi edeceğinize, eğer öğrenci iseniz sınıfınızı geçeceğinize veya mezun olacağınıza, eğer ev hanımı iseniz eşiniz ile aranızın çok iyi olacağına ve mutluluğunuzun artacağına işaret şeklinde yorumlanır.

İhya Rüya Tabirleri :
   Meydanları ve stadyumları dolduran kalabalıklar döküntü insanlara, amaçsız ve şuursuz kitlelere, Kendini kalabalıklar içinde iyi bir konumda görmek rütbeye, hükmetme yetkisine ve isim yapmaya, Kalabalık görmek tüccar için bol müşteriye, ağzı dualı kimse için ondan dua isteyenin çok olmasına, Kamu menfaatine yahut hayırlı bir maksatla bir araya toplanan insanların meydana getirdiği kalabalık rahmet ve nusrete, hayır ve berekete delalet eder.

Molla Cami Tabiri :
   Bir kimse rüyada kalabalık ve izdiham olduğunu görse, rütbe ve saltanatı büyük olur ve isim yapar. Eğer o kimse tüccar ise, müşterisi çok olur, duası makbul kimselerden ise dua isteyenleri çok olur.
Etiketler; rüyada kalabalık misafir gelmesi rüyada kalabalık sofra görmek rüyada kalabalık yemek rüyada kalabalık yemek vermek rüyada kalabalık görmek ihya rüyada kalabalık kadınlar görmek rüyada kalabalıkta namaz kılmak rüyada kalabalık davet görmek rüyada kalabalık havuz görmek rüyada kalabalık ev görmek rüyada kalabalık akraba görmek rüyada kalabalık düğün görmek rüyada kalabalık erkek görmek rüyada kalabalık misafir görmek rüyada kalabalık ev ortamı görmek rüyada kalabalık cenaze görmek rüyada kalabalık kadınlar görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi