Rüyada KALDIRIM Görmek

   Rüyada kaldırım görmek, zor ve çetin şartlarda yaşamaya ve çok çaba göstermeye alamet eder. Azimle ve hırsla mücadele etmeye ve ekmeğini çıkarmaya böylece ele güne muhtaç olmamaya tabir edilir. Rüyada kaldırım görmek, iyi değildir. Hayallerin sönmesine, dileklerin tutmamasına, duaların gerçekleşmemesine ve tüm emeklerin boşa gitmesine işaret eder. Hüsranla geçecek günlere ve hayır gelmeyecek şeylere gönül vermeye rivayet edilir.


Rüyada Kaldırımın Görülmesi rüyada kaldırım taşı sökmek rüyada kaldırım taşı döşemek rüyada kaldırım yapıldığını görmek rüyada parke taşları görmek rüya tabiri kaldırım taşı görmek rüyada kaldırım yıkamak rüyada bozuk kaldırım görmek rüyada kaldırımda oturmak
Rüyada KALDIRIM Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KALDIRIM Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kaldırımda Yürümek
   Rüyada kaldırımda yürümek, resmi işler için koşuşturmaya, garanti olacak adımlar atmaya ve kendini sağlama almak için çabalamaya alamet eder. Rüya sahibinin bu yolda çok büyük mücadele verdiği ve ısrarcı olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kaldırıma Düşmek
   Rüyada kaldırıma düşmek, beklenmedik anda çok güzel ve hayırlı olaylar yaşamaya, iyi kişilerle tanışmaya ve onlardan yana mutluluk bulmaya işaret eder. Sevinç ve müjde almaya, sürpriz gelişmeler yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Kaldırım Taşı Döşemek
   Rüyada kaldırım taşı döşemek, sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine rüyayı gören kişinin çözümlere ve çarelere kavuşacağına, işlerini yoluna koyacağına, hayatını belli bir rutine ve düzene oturtacağına delalet eder. Hayatın kolaylaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Bozuk Yol Görmek

   Rüyada bozuk yol görmek, rüyayı gören kişinin aklından geçenin başına geleceğine ve yaşamak istemediği şeyin de karşısına çıkacağına yorulur. Önemli, büyük bir sorunun baş göstereceğine fakat durumun daha karmaşık hale gelmeden çözüleceğine alamet eder.

Rüyada Mermer Taş Görmek
   Rüyada mermer taş görmek, rüya sahibinin çok lüks bir hayatı olacağına malının ve parasının da ziyadesiyle artacağına delalet eder. Zengin olmaya ve büyük bir servetin varislerinden biri haline gelmeye tabir edilir.

Rüyada Asfalt Yol Görmek
   Bir kişinin rüyasında asfalt yol görmesi o kişinin imkansız gibi görünen işler yapacağı ile değerlendirilir.

Diyanet Rüya :
   Rüyada kaldırım görülmesi çalışmakla tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında herhangi bir kaldırım üzerinde yürüdüğünü görmesi; o kimsenin devlet dairelerinde olan bir işi için çaba harcadığına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında herhangi bir kaldırımda bir arkadaşı ile karşılaşıp konuştuğunu görmesi; o kimsenin üzerine aldığı bir işi başarılıyla bitirdiğine, kişinin rüyasında herhangi bir kaldırımda koşarak gittiğini görmesi; o kimsenin devletten büyük bir menfaat göreceğine delalet eder.
Etiketler; rüyada kaldırım süpürmek rüyada kaldırımda oturmak rüyada kaldırımda namaz kılmak rüyada kaldırım yıkamak rüyada kaldırımda araba kullanmak rüyada kaldırımda beklemek rüyada kaldırımda yatmak rüyada kaldırıma sıçmak rüyada kaldırım taşı dizmek rüyada kaldırım taşı sökmek rüyada kaldırım taşı döşemek rüyada kaldırım yapıldığını görmek rüyada parke taşları görmek rüya tabiri kaldırım taşı görmek rüyada kaldırım yıkamak rüyada bozuk kaldırım görmek rüyada kaldırımda oturmak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi