Rüyada KALKMAK Görmek

   Rüyada kalkmak, harekete geçmek, sabırla beklenilen zamanın geldiğine inanarak kendini ortaya atmak anlamına gelir. İş yaşamında rüya sahibi için atağa geçeceği bir fırsat yakalayacağını vurgulayan rüya, parlak bir kariyer sahibi olmaya da vurgu yapar. Tembellikten vazgeçip, daha çalışkan biri olmak için azmeden rüya sahibinin, herkesi hayretler içinde bırakacak disiplini sayesinde, ailesinin kendisinden beklediği başarıyı nihayet gösterecek olduğuna ve kendisine olan güvenini de bu sayede kazanarak, ilerisi için doğru kararlar alıp, daha cesaretli davranacak gücü kendinde bulacağına alamet eder. Kalktığını gören kişiler hastalıklarından kurtulup, eski sağlıklı ve huzurlu hayatlarına geri döner ve sevdikleri ile daha sosyal bir hayata kavuşurlar.


Rüyada Kalktığının Görülmesi rüyada oturup kalkmak ruyada ayaga kalkamamak ne demek rüyada yataktan kalkmak
Rüyada KALKTIĞINI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KALKMAK, KALKTIĞINI Görmek


Rüyada Oturduğu Yerden Kalkmak
   Yaşlı kimseler için işlerini devretme zamanı geldiğine alamet olan rüya aynı zamanda kişi hayattayken sevdiklerine mirasını paylaştırma kararı alacağına, hakça ve eşit bir şekilde bölüştüreceği mirası sayesinde geri kalan ömrünü huzur içinde tamamlayacağına alamet eder. Rüya sahibinin mevki değiştirmesine veya iş değişikliği yaparak önemli bir kurumun başına geçmesine de işaret eden rüya, yeniliklerin, iyi başlangıçların ve güçlü bir kariyerin de habercisidir. Bu rüya aynı zamanda zihinsel olarak kişinin hayatına farklı bir yön çizmeye hazır olduğunun da göstergesidir.

Rüyada Güçlükle Kalkmak

   Oturduğu yerden güçlükle kalktığını gören kimselerin sağlıkla ilgili ciddi bir sorunları olur ve genellikle fizik tedaviyi ilgilendiren bir rahatsızlık yaşarlar. Eklem yerleri ile ilgili hastalıkları da işaret eden rüya, bazen de geçici felç riski ile karşı karşıya olunduğunu, kişinin fiziksel sağlığına dikkat etmesinin yerinde olacağını tabir eder.

Seyyid Süleyman :
   İbn-i Sirin'le beraber bir kısım tabirciye göre, hayırlı bir sebeple ayağa kalkan, sonunda menfaat sağlayacaktır. Kötü bir sebeple ayağa kalkan, zarara uğrar. Nedamet duyar yani pişman olur.
Bazı tabirciler ve İbn-i Kesir ise, yüksek bir yerde oturmayı hayırla yorumluyorlar.

İbn-i Sirin de yüksek bir yerde oturmayı, büyük bir makamla ve dünya ve ahirette saadetle tabir ediyor. Toprak üzerinde oturan, işinde sebat eder.
Etiketler; ruyada ayaga kalkmak rüyada oturduğu yerden kalkmak rüyada ayağa kalkmak ne demek rüyada oturup kalkmak ruyada ayaga kalkamamak ne demek rüyada yataktan kalkmak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi