Rüyada KAMBUR Görmek

   Rüyada kambur görmek, iyi değildir. Rüya sahibinin başından uğursuzluğun, belanın, sorunun ve sıkıntının eksik olmayacağı günlerin yaklaştığı anlamına gelir. İşlerin bozulmasına, neşeli ve güzel günlerin son bulmasına, hayatın karışmasına ve başarıya giden yolların tıkanmasına rivayet edilir. Rüya sahibinin uzun sürecek problemlerle karşılaşacağı ve bir süre zorluk çekeceği, moralsiz ve hasta olacağı şeklinde tabir edilir.


Rüyada Kamburun Görülmesi rüyada kambur bebek görmek rüyada anneyi kambur görmek rüyada sırt görmek rüyada kendi sırtını görmek
Rüyada KAMBUR Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KAMBUR Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kambur Olmak
   Bir kişi eğer rüyasında kendisini kambur olarak görürse onun rüyası hem hayra hem de şerre alamet eder. Rüya sahibinin taşıdığı utancın ve mahcubiyetin sırtında kambur oluşturduğuna ve başını eğdirdiğine işaret ederken diğer bir yandan yokluğun kişiyi yorduğuna usandırdığına rivayet edilir. Bu rüya ayrıca rüya sahibinin borçlarının biteceğine ve yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyada Kambur İnsan Görmek
   Rüyada kambur insan görmek, deyim yerindeyse evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve rüyayı gören kişinin hayatının, planlarının ve işlerinin alt üst olacağına, sakin giden yaşamının sarsılacağına ve kişinin kavgaların ve karmaşaların içinde kalacağına delalet eder.

Rüyada Kambur Adam Görmek

   Rüyada kambur adam görmek ve onunla konuşmak, rüya sahibinin bütün ağız tadını ve uykularını kaçıracak, sağlığını bozacak, üzülmesine neden olacak bazı olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Belinin Büküldüğünü Görmek
   Rüyada belinin büküldüğünü görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin hayatının kolaylaşacağı, işlerinin yoluna gireceği, mutluluğunun ve kazancını çoğalacağı anlamına gelir.

Rüyada Saçının Ağarması
   Rüyada saçının ağarması iyilik ve hayra rivayet edilir ve Allah’ın rüya sahibine yaşlanmayı ve torunlarını görmeyi nasip edeceği şeklinde açıklanır.

Rüyada Yaşlanmak
   Bir kişinin rüyasında kendini yaşlanmış olarak görmesi şanssızlık ve kısmetsizlik olarak kabul edilir ve kişinin yaşayacağı zor günlerle ifade edilir. Aksilik ve terslik olarak yorumlanır.

Diyanet Rüya Tabiri :
   İbn-i Sirin'in yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında kambur olduğunu görmesi; o kimsenin üzerinde ödenmesi mümkün olmayan bir borç olduğuna, bazılarına göre kişinin rüyasında kambur olduğunu görmesi; o kişinin uzun ömre ve çok sayıda evlada sahip olacağına işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri :
   Kambur olduğunu görmek uzun ömür ve evlada, borç ve hayat yüküne; birinin destek ve yardımı ile belini doğrultmaya, dikkat çekici bir iş yapmaya, günah yüküne, Tanınmayan kambur uzun ömürle birlikte başarı ve mutluluğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sırt.)
Etiketler; rüyada kamburunun çıktığını görmek rüyada babamı kambur görmek rüyada ölmüş birini kambur görmek rüyada kamburun düzeldiğini görmek rüyada kambur bebek görmek rüyada anneyi kambur görmek rüyada sırt görmek rüyada kendi sırtını görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi