Rüyada KAMERA Görmek

   Rüyada kamera görmek, rüya sahibinin bazı kişisel meseleler üzerinde kafa yoracağına işaret eder. Kişi, kendisi ile ilgili özel konularda bir takım adımlar atmak ya da kararlar almak zorunda kalabilir diye tabir edilir. Rüyada kamera görmek bir diğer yandan da rüyayı gören kimsenin bitmek bilmeyen bazı hayalleri olduğuna ve geride bıraktığı bazı duyguların hala taze kaldığına işaret eder.


Rüyada Kameranın Görülmesi ruyada kameraya cekildigini gormek rüyada güvenlik kamerası görmek rüyada kamera izlemek rüyada çekim yapıldığını görmek rüyada kamerayla çekim yapmak rüyada mobese kamera görmek rüyada kamera ışığı görmek rüyada röportaj yapmak
Rüyada KAMERA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KAMERA Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kamera ile İzlendiğini Görmek
   Rüyayı gören kişinin yaşadığı bir takım olayların etkisini henüz üzerinden atamadığı anlamına gelir ve aynı zamanda rüya sahibinin kendisini düşündüren ve şüphe etmesine neden olan meseleler nedeni ile huzursuz olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Kamera Kullanmak
   Rüyasında kamera kullandığını gören kişi, bir takım konuları sürekli olarak tekrar tekrar konuşup ya da düşünüyor demektir. Rüya sahibinin neresinden bakarsa baskın hep en başa döndüğü bir mesele üzerinde takılıp kaldığına alamet eder.

Rüyada Kamera Almak

   Rüyada kamera almak, rüya sahibinin anıları ile yaşadığına ve onları düşünerek çok mutlu olduğuna alamet eder. Kişinin, sanki dünmüş gibi hatırladığı ve her defasında içini sıcacık eden bir hatırası olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kamerayla Çekim Yapmak
   Rüyayı gören kimsenin hayatında bir daha asla unutamayacağı kadar güzel günler yaşayacağına ve bu zamanların da kendisi için en değerli anıları arasına gireceğine tabir edilir.

Rüyada Kameraman Görmek
   Rüya sahibinin hayatın kendisini oradan oraya savurduğunu ve önemsemediğini düşündüğü anlamına gelir. Kişi, yaşama karşı biraz güçsüz ve bu nedenle de ona karşı savunmasız demektir.

Rüyada Fotoğraf Makinesi Görmek
   İyi değildir ve musibet, melanet, uğursuzluk ve de şanssızlık olarak değerlendirilir. Rüyayı gören kimsenin sevdiklerinden darbe yiyerek çok üzüleceği, yıkılacağı ve güvensizlik yaşayacağı şeklinde yorumlanır.
Etiketler; rüyada kamerayla çekim yapmak rüyada kamera çekimi görmek rüyada kameramanlar görmek rüyada kameradan izlenmek rüyada kamera şakası görmek rüyada kameraman rüyada kamera açmak rüyada kamerada kendini görmek rüyada kameraman olmak ruyada kameraya cekildigini gormek rüyada güvenlik kamerası görmek rüyada kamera izlemek rüyada çekim yapıldığını görmek rüyada kamerayla çekim yapmak rüyada mobese kamera görmek rüyada kamera ışığı görmek rüyada röportaj yapmak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi