Rüyada KAMYON Görmek

   Rüyada kamyon görmek, kamyona binmek, kedere, üzüntüye, uzun ve zahmetli bir yolculuğa başlayacağınıza, hasretinize kavuşacağınıza ve üzücü bir haber alacağınıza işaret eder.
   Kamyona binmek işlerinizin iyiye gideceğine, geçim sıkıntılarından kurtulacağınıza ya da iş yerinizdeki pozisyonunuzda biraz daha yükseleceğinize delalet eder. Ağır yüklü kamyona binmek, güzel geçecek, sonunda güzel paralar kazanacağınız, ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Eğer bindiğiniz kamyonda yük yoksa sonunda eli boş döneceğiniz hatta zarar edeceğiniz ticari bir yolculuğa işarettir.


Rüyada Kamyonun Görülmesi rüyada kamyon kasası görmek rüyada yüklü kamyon görmek rüyada kırmızı kamyon görmek rüyada kamyon görmek diyanet rüyada kamyon almak rüyada beyaz kamyon görmek rüyada mal yüklü kamyon görmek rüyada kamyon kazası görmek
Rüyada KAMYON Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KAMYON Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kamyon Kazası Görmek
   Kaza yapmış kamyon büyük bir mevki sahibi olmaya; yuvarlanmış kamyon, şarampole uçmuş kamyon, itibarınızın kısa süreli düşüş olacağına, saygınlığınızı kaybedeceğinize, kamyon altında kalmak, zenginliğe ya da ailen büyüklerinizden kalacak büyük bir mirasa işaret eder. Rüyada kamyonun peşinden koşmak, kamyonun kasasına takılmak, uzun süreli işsizliğe yorumlanır.

Rüyada Kamyon Kullanmak, Kamyon Sürmek

   Rüyasında bir kamyon kullandığını görmek, kamyon sürmek bulunduğu iste başarılı bir idareci olduğuna; memur veya isçi değil de halktan biri ise, onlar tarafından sevildiğine, sayıldığına ve becerikliliği yüzünden onların hükümetle olan işlerinde aracılık yaptığına delalet eder. Bir kamyonun içinde olduğunu görmek, bir suçtan dolayı tutuklanacağına ve sonra suçsuzluğu anlaşılarak tutuklanmanın geçersiz olacağına delalet eder.

Rüyada Kamyon Çarpması
   Rüyada kendisine kamyon çarptığını gören kişinin, hayatındaki hiçbir işinin iyi gitmeyeceği, maddi ve manevi açıdan dara düşeceğini, üzüntülü, kederli ve sıkıntılı zor geçecek bir döneme girdiğini işaret eder. Rüyada kamyon çarpması kötü yorumlanan rüyalar arasına girer. Kendisine rüyada kamyonun çarptığını gören kişi gerçek hayatında çok dikkatli olmalıdır. Rüyada bir tanıdığınıza çarpan kamyon, sizin tarafınızdan o kişiye yapılacak kötülüğe, atacağınız iftiraya, o kişiye karşı düşmanlık güdeceğinize ancak bunların dönüp dolaşıp size patlayacağına işaret eder.


Tiflisi Tabirleri

Çağdaş Ulema :
   Kamyon görmek; gelir elde edeceğinize işarettir.
Etiketler; rüyada kamyonet görmek rüyada kamyon almak rüyada kamyon sürmek rüyada kamyon görmek ne anlama gelir rüyada kamyon kazası görmek rüyada kamyona binmek rüyada kamyon altında kalmak rüyada kamyon devrilmesi rüyada kamyonla yolculuk yapmak rüyada kamyon kasası görmek rüyada yüklü kamyon görmek rüyada kırmızı kamyon görmek rüyada kamyon görmek diyanet rüyada kamyon almak rüyada beyaz kamyon görmek rüyada mal yüklü kamyon görmek rüyada kamyon kazası görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi