Rüyada KANAL Görmek

   Rüyada kanal görmek, rüya sahibinin hayatının dönüm noktası olacak bir konu üzerinde çalışacağına ya da hayati bir karar alarak, yaşamını bambaşka bir çizgiye taşıyacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin çok büyük ve önemli projeler peşinde olduğuna ve kimsenin kolay kolay cesaret edemeyeceği,  çok karlı atılımların peşinde koştuğuna işaret eder. Rüyada kanal görmek hayırlı olanın peşinden gitmeye tabir edilir.


Rüyada Kanalın Görülmesi rüyada su kanalında yüzmek rüyada su kanalı açtığını görmek rüyada kanal suyunda yüzmek rüyada arktan su aktığını görmek rüyada su kanalına girmek düşmek rüyada kanala düşmek ne demek rüyada su yolu görmek
Rüyada KANAL Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KANAL Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Su Kanalı Görmek
   Rüyada su kanalı görmek, bolluk, bereket ve verim anlamına gelir. Rüya sahibinin tüm geçim derdinin biteceğine, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına delalet eder.

Rüyada Susuz Kanal Görmek
   Rüyada susuz kanal görmek, kuraklık, hastalık, musibet ve sıkıntı olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hem işinden hem de aşından olacağına, hane içindeki huzurunun bozulacağına, borçların yükünü artık kaldıramaz olacağına yani buhran dolu, ağır günler geçireceğine yorulur.

Rüyada Kanaldan Geçmek
   Rüyasında bir kanaldan geçtiğini gören kişi, kötü olaylar yaşayacak ve tatsız haberler alacak demektir. Şansın, kısmetin ve huzurun kaybolacağına, ekmek kapılarının kapanacağına, gelirin tükeneceğine bu nedenle de hayatın bu döneminin tam bir kâbusa dönüşeceğine işaret eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Bekçiye yahut devletin mali işlerine bakan kimseye, İçinde su bulunan kanal kolaylığa, susuz kanal zorluk ve güçlüğe delalet eder.
Etiketler; rüyada kanala düşmek rüyada kanal açmak rüyada kanalda suyunda yüzmek yüzdüğünü görmek rüyada kanal temizlemek rüyada kanalizasyon çukuru çukuruna düşmek rüyada kanal yapmak kazmak rüyada su kanalında yüzmek rüyada su kanalı açtığını görmek rüyada kanal suyunda yüzmek rüyada arktan su aktığını görmek rüyada su kanalına girmek düşmek rüyada kanala düşmek ne demek rüyada su yolu görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi