Rüyada KANARYA Görmek

   Rüyada kanarya görmek, ferahlık, esenlik, rahatlık ve huzur bulmak anlamına gelir. Hayırlı kısmet ve temiz haberdir. Rüya sahibini büyük ve güzel bir sürpriz bekliyor demektir. Dertlerin sona ermesi, rüya sahibinin bir kuş kadar hafiflemesi anlamına gelir. Rüyada kanarya görmek, çok güzel ve hayırlıdır, bazı rüya tabirleri, rüyada kanarya görmek şans ve bereket getirir derler. Rüya sahibinin tatlı dilli, hoş sohbet kimse olduğu yorumu yapılır.


Rüyada Kanaryanın Görülmesi rüyada kanarya ve muhabbet kuşu görmek rüyada sarı kanarya yakalamak rüyada kanarya yavrusu görmek rüyada kanarya kuşunun öldüğünü görmek rüyada kanarya yumurtası görmek rüyada kanarya kuşu kaçırmak rüyada kanarya kaçırmak
Rüyada KANARYA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada KANARYA Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kanarya Yakalamak

   Rüyada kanarya yakaladığını gören kişi, kafa dengi, hoş sohbet, konuşkan, anlayışlı ve iyimser bir kişi ile arkadaşlık edecek ve bu kimseyle pek bir muhabbette olacak demektir. Sıkı bir dost edinmeye, onun sohbetinden çok keyif almaya delalet eder.

Rüyada Kafeste Kanarya Görmek
   Rüyada kafes içinde bir kanarya görmek iyi değildir. Ağız tadının, neşenin ve keyfin kaçmasına, yüzlerin asılmasına, araya ayrılık ve kırgınlık gireceğine işaret eder. Rüya sahibi çok yakın olduğu ve çok iyi anlaştığı kişilerle büyük bir itilafa düşecek ve hararetli tartışmalara girecek demektir.

Rüyada Öten Kanarya Görmek
   Rüyada öten bir kanarya görmek, rüya sahibi için söylenen tatlı ve hoş sözlere tabir edilir. Bu rüya, kişiyi duyduğu zaman çok mutlu edecek, gururlandıracak ve şımartacak kadar güzel sözler duyacağına ve bahtiyar olacağına yorulur.

Rüyada Kanarya Almak
   Rüyada kanarya almak, rüya sahibinin tahsilli ve büyük bir insan olacağına delalet eder. Rüya sahibi, çok önemli bir işin başına geçecek ve hem söz hem de imza hakkına sahip olacak demektir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek
   Rüyada muhabbet kuşu görmek, rüya sahibinin hayata karşı henüz ham olduğuna, daha pişmesi gerektiğine yani daha çok okuması, görmesi ve gezmesi gerektiğine işaret eder.

Molla Cami Tabiri :
   Rüyada kanarya görmek, hayra işarettir. Kanarya gören kimsenin beklediği bir kaybı varsa gelir. Yapılması gereken bir işi varsa o işi yapılır. Üzüntülü ve kederli ise üzüntü ve kederinden kurtulur.
Etiketler; rüyada kanarya tutmak rüyada kanarya yakaladığını görmek rüyada kanarya ısırması rüyada kanarya yumurtası görmek rüyada kanarya ölmesi rüyada kanarya yavruları görmek rüyada kanarya yakalamak rüyada kanarya kuşu yakalamak rüyada kanarya sevmek rüyada kanarya ve muhabbet kuşu görmek rüyada sarı kanarya yakalamak rüyada kanarya yavrusu görmek rüyada kanarya kuşunun öldüğünü görmek rüyada kanarya yumurtası görmek rüyada kanarya kuşu kaçırmak rüyada kanarya kaçırmak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi