Rüyada KANAT Görmek

   Rüyada kanat görmek, rüya sahibinin her istediğinin yerine geleceğine ve sabretmesini bildiği sürece hayattan yana yüzünün hep güler olacağına, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine tabir edilir. Kötü ve karanlık günlerin unutulacağı, güzel ve aydınlık günler yaşanacağı, kaybedilenlerin acısının dineceği ve uzaktakilere olan özlemin de sona ereceği anlamına gelir.


Rüyada Kanadın Görülmesi rüyada kanat çırpıp uçmak rüya melek kanadı görmek rüyada tavuk kanat görmek rüyada kanatla uçtuğunu görmek rüyada sırtında kanat görmek rüyada kanatlarının çıkması rüyada siyah kanat görmek rüyada kanatlı insan görmek rüyada kanatlı kadın görmek
Rüyada KANAT Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KANAT Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kanat Takıp Uçmak
   Bir kişi rüyasında kendini kanat takıp uçarken görürse eğer en kısa sürede huzuru yerine gelecek demektir. Rüya sahibinin kendini çok iyi hissedeceği bir mekan değişikliği yapacağına ve bu yere gitmek için uzun bir yol kat etmek durumdan olacağına alamet eder.

Rüyada Kanatlanmak
   Rüyada kanatlanmak, hayırlara vesile olacak adımlar atmaya, hayati kararlar almaya, değişiklik ve yenilik yapmaya işaret eder. Rüya sahibinin mutluluğunun daim olacağı bir iş yapacağına ve kişinin saadetinin arkasının kesilmeyeceğine yorulur. Bazı rüya tabirlerine göre hayırlı evlatlar olarak ifade edilir.

Rüyada Kanadının Olduğunu Görmek

   Bir kişinin rüyasında kendisinin kanatlarının olduğunu görmesi, o kişinin hayatında çok hayırlı bir gelişme olacağına ve kendisi için çok doğru bir adım atacağına rivayet edilir.

Rüyada Kanatlı Karınca Görmek
   Rüyada kanatlı karınca görmek, güç, kuvvet ve kudret sahibi olmaya, kendine inanmaya ve güvenmeye, her işin ve zorluğun altında kalkabilme çabası içinde olmaya delalet eder. Kişinin çok çalışıp, alın teri akıtarak ve yorularak kazandığı makbul mala ve gelire işaret eder.

Rüyada Kanatlı Melek Görmek
   Rüyada kanatlı melek görmek, iyiliğe, güzelliğe ve hayra yorulur. Dertlerin ve sıkıntıların bitmesi için kişiye büyük destek verecek ve onun için elinden gelen hiçbir fedakarlığı yapmaktan geri durmayacak bir kimseye delalettir.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada kanat, erkek evlattır. Bundan dolayı iki kanadı olduğunu gören kimsenin iki erkek çocuğu dünyaya gelir. Kanat, elbisedir. Elbise de tabirde, maldır. Bazen yelek, iyi ve kıymetli et ile tabir edilir. Bazen de rütbeye delalet eder. Çünkü bir ata sözünde, ufalan kimse falancanın kanadıyla uçtu denilir. Bazen de yelek, ekinden biten şeylere delalet eder.
Rüyada kanadının olduğunu ve bununla uçtuğunu gören kimse, kuvvet ve kudretle yolculuk yapar. Kanadı olduğunu fakat uçmadığını görene bu rüya hayırlıdır.
İki kanat, mal ve iki çocuktur. Bundan dolayı kanadının kırıldığını gören kimsenin çocuğu hasta olur. Kanadının yerinden kopardığını görenin çocuğu ölür.
Kanat, mal ve yolculuktur. Bazen de kanat, rüya sahibi için akrabaları tarafından gelecek yara ve acıya delalet eder.
Kanadının kendisine ağırlık verdiğini ve uçamaz hale geldiğini gören kimsenin günah işlemiş olduğuna delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Erkek evlada, rütbeye, mal ve elbiseye, Kişiye ağırlık veren ve uçmak için gerekli rüzgarı bulamayan kanat işlenen günahların ağırlığına delalet eder.

Molla Cami Tabiri :
   Rüyada kanat, erkek evlattır. Bundan dolayı iki kanadı olduğunu gören kimsenin iki erkek çocuğu dünyaya gelir. Kanat, elbisedir. Elbise de tabirde, maldır. Bazen de rütbeye işarettir. Rüyada kanadının olduğunu ve bununla uçtuğunu gören kimse, kuvvet ve kudretle yolculuk yapar. Kanadı olduğunu fakat uçmadığını görene bu rüya hayırlıdır. İki kanat, mal ve iki çocuktur. Bundan dolayı kanadının kırıldığını gören kimsenin çocuğu hasta olur. Kanadının yerinden koparıldığını görenin çocuğu ölür. Kanat, mal ve yolculuktur. Bazen de kanat, rüya sahibi için akrabaları tarafından gelecek acıya işarettir. Kanadının kendisine ağırlık verdiğini ve uçamaz hale geldiğini gören kimsenin günah işlemiş olduğuna işarettir.
Etiketler; rüyada kanatsız uçmak rüyada kanatlı karınca görmek rüyada kanatlı insan görmek rüyada kanatlanıp uçtuğunu görmek rüyada kanat yemek rüyada kanatlı böcek görmek rüyada kanatlı siyah at görmek rüyada kanatla uçmak rüyada kanat sesi duymak rüyada kanat çırpmak rüyada kanat çırpıp uçmak rüya melek kanadı görmek rüyada tavuk kanat görmek rüyada kanatla uçtuğunu görmek rüyada sırtında kanat görmek rüyada kanatlarının çıkması rüyada siyah kanat görmek rüyada kanatlı insan görmek rüyada kanatlı kadın görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi