Rüyada KANAVİÇE Görmek

   Rüyada kanaviçe görmek, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler geçiren rüya sahibinin, bir anda yaşayacağı bir olaydan ötürü çok büyük bir sıkıntı içine düşeceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, aile hayatı içinde çok büyük tartışmaların ve sorunların yaşanacağına ve gözlerden yaşın eksik olmayacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin hayat içinde yaşayabileceği her şeye karşı hazırlıklı ve metanetli olması gerektiğine işaret eder.


Rüyada Kanaviçenin Görülmesi rüyada beyaz nakış görmek rüyada etamin seccade işlemek rüyada kanaviçe örtü görmek goblen kanaviçe deseni rüyada nakış işleyen birini görmek rüyada etamin seccade görmek rüyada işlenmiş nakış görmek rüyada nakış görmek
Rüyada KANAVİÇE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KANAVİÇE Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kanaviçe İşlemek
   Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde kendisini çok zor durumlara sokacak ve büyük sorunlar yaratacak bir zorluk içine gireceğine, ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına ve kısa zaman içinde sorunun üstesinden geleceğine delalet eder.

Rüyada Kanaviçe İşlediğini Görmek

   Rüyada kanaviçe işlemek ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, atacağı bir adımdan ötürü başını çok büyük bir belaya sokacağına, istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, bu sebeple çok büyük üzüntü ve tedirginlik duyacağına, uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine rivayet eder.

Rüyada Nakış Görmek
   Rüyayı gören kişinin, çok zor bir işe gireceğine, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine ve daha kötü durumlara düşeceğine alamet eder.

Rüyada Nakış İşlemek
   Rüya sahibinin, ortaya koyacağı çeşitli çalışmalar ile iş hayatı içinde bulunduğu sıkıntıları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, çok zor zamanlar geçireceğine ve sevdiği kişilerden yardım görmeyeceğine yorulur. Aynı zamanda, çok büyük bir ihanet yaşayan rüya sahibini gönül işlerinin çok kötü bir durumda olduğuna yorulur.
Etiketler; rüyada kanaviçe örtü görmek rüyada işlenmiş kanaviçe görmek rüyada başkasının kanaviçe işlediğini görmek rüyada beyaz kanaviçe görmek rüyada kanaviçe işleyen birini görmek rüyada beyaz etamin görmek rüyada etamin görmek rüyada kanaviçe işlediğini görmek rüyada etamin iğnesi görmek rüyada beyaz nakış görmek rüyada etamin seccade işlemek rüyada kanaviçe örtü görmek goblen kanaviçe deseni rüyada nakış işleyen birini görmek rüyada etamin seccade görmek rüyada işlenmiş nakış görmek rüyada nakış görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi