Rüyada KANDIRILMAK Görmek

   Rüyada kandırılmak, uğursuzluk, şanssızlık ve kısmetsizlik demektir. Rüyayı gören kişinin dertlenmesine, üzülmesine ve de mutsuz olmasına neden olacak bazı musibetli olayların meydana geleceği anlamına gelir. Rüya sahibinin peşini melanetin bırakmayacağı şeklinde kabul edilir. Kişi, umutlarının kırılmasına, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmesine aynı zamanda maddi gücünün de azalmasına neden olacak işlere girerek zarar edecek, manevi olarak da yıpranacak demektir.


Rüyada Kandırılmanın Görülmesi ruyada kandırılmaya çalışılmak rüyada oyuna getirilmek rüyada sahtekarlık görmek rüyada yalan söylenmesi rüyada dolandırılmak kandırılmak ruyada dolandirilmak rüyada aldanmak rüyada dolandırılmak diyanet
Rüyada KANDIRILMAK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KANDIRILMAK, KANDIRILDIĞINI Görmek


Rüyada Kandırıldığını Görmek
   Rüyayı gören kişinin gerçekten de kendini adeta kaba bir tabirle enayi yerine konmuş gibi hissetmesine neden olacak bir gelişmenin olacağına, kişinin iyi niyetinin su istimal edildiğini düşünerek kendini çok mutsuz hissedeceğine yorulur.

Rüyada Kanmak Kandırılmak

   Rüyayı gören kişinin tabiri caizse evdeki hesabının çarşıya uymayacağına, atılımlarının ve girişimlerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine ve başarısızlık ve mutsuzlukla geçecek kötü bir dönem geçireceğine bu nedenle de oldukça zorlanacağına rivayet edilir.

Rüyada Sevgili Tarafından Kandırılmak
   Rüyayı gören kişinin özel hayatında yaşanacak bir takım tatsız konulara işaret eder. Rüya sahibinin evliyse eşiyle, bekarsa ve sevgilisi varsa onunla arasının açılmasına, huzurunun, geçiminin ve ağız tadının bozulmasına neden olacak olayların baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada Biri Tarafından Kandırılmak
   Rüyayı gören kişinin canının sıkılmasına, neşesinin kaçmasına, yüzünün asılmasına ve gergin bir ruh haline bürünmesine neden olacak bazı durumların açığa çıkacağına alamet eder. Bu nedenle de rüya sahibinin düşünceli, dalgın ve mutsuz olacağı anlamına gelir.

Rüyada Aldatılmak
   Rüyayı gören kişinin şansının açılacağına alamet eder. Rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, kısmetlerinin bollaşacağına, ticaretinin ilerleyeceğine, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin bahtının ve geleceğinin parlak olduğuna, şansının hep yaver gideceğine yorulur.
Etiketler; rüyada dolandırılmak kandırılmak rüyada kanmak kandırılmak görmek rüyada aldatılmak kandırılmak rüyada sevgili tarafından kandırılmak rüyada arkadaş tarafından kandırılmak rüyada eşi tarafından kandırılmak rüyada şeytan tarafından kandırılmak rüyada başkası tarafından kandırılmak ruyada kandırılmaya çalışılmak rüyada oyuna getirilmek rüyada sahtekarlık görmek rüyada yalan söylenmesi rüyada dolandırılmak kandırılmak ruyada dolandirilmak rüyada aldanmak rüyada dolandırılmak diyanet rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi