Rüyada KANSER Görmek

   Rüyada kanser görmek, iyi hallere işaret etmez. Kötü ve fesat kişilere delalet eder. Bu kişiler içten pazarlıklı kişiler olarak tarif edilebilecekleri gibi sadece kendi menfaatini düşünen, menfaat bulduklarına yaklaşan, menfaat bulamayacaklarını bildikleri kimselerin semtine dahi uğramayan kimseler şeklinde tasvir edilirler. Böyle kişiler toplumda kendilerine kalıcı ilişkiler kuramazlar ve kalıcı yerler edinemezler. Çünkü kötü huyları dolayısıyla sevilmez ve istenmezler. Bu kişilerin iç yüzleri de kısa süre içerisinde zaten ortaya çıkacaktır. Rüyada kanser görmek rüya sahibinin bazı sıkıntıları ve zorlukları olacağı anlamına da gelir.


Rüyada Kanserin Görülmesi rüyada kanser olduğunu öğrenmek ne demek rüyada kanser olduğunu ve öleceğini görmek rüyada kanser olduğunu görmek diyadinnet rüyada kanser olduğunu görmek ve ağlamak rüyada birinin kanser olduğunu görmek rüyada kanser olan birini görmek rüyada annenin kanser olduğunu görmek rüyada tanıdığın birinin kanser olduğunu görmek
Rüyada KANSER Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KANSER Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kanser Olduğunu Öğrenmek
   Rüya sahibi için uyarıcı niteliği olan bir rüyadır. Rüyasında kanser olduğunu öğrenen kişinin, kendisine dikkat etmesi, hayatına çeki düzen vermesi, hayatının yolunda gitmesi için disiplinli ve programlı yaşaması gerektiği ile tabir edilir.

Rüyada Kanser Hastası Görmek

   Üzücü haberler almaya, kederlenmeye ve hastalanmaya delalet eder. Rüya sahibi bir takım sağlık sorunları yaşayacak ve bazı işleri sarpa saracak demektir.

Rüyada Akciğer Kanseri Olmak
   Rüya sahibi için gerçek anlamda hastalanmak şeklinde değerlendirilir. Rüya sahibi yakalanacağı bir hastalık nedeni ile uzun süre canının derdine düşecek, gözü kendinden başka hiçbir şeyi görmeyecektir diye tabir edilir.

Rüyada Hasta Olduğunu Görmek
   Tersi şekilde tabir edilir. Rüya sahibi için mutluluk ve başarı anlamına gelir. Rüyasında hasta olduğunu gören kişi, işlerinden fayda görür, evlatları kendisi için hayırlı olur. Rüya sahibi hayattan doyasıya zevk alır ve eğlenir.

Tiflisi Tabirleri

Çağdaş Ulema :
   Kanser hastası olduğunuzu görmek; birileri tarafından hedef seçildiğinize ve hayatınızın tehlikede olduğuna işarettir.

Molla Cami Tabiri :
   Rüyada kanser olmak, korkunç, tutulacak tarafı bulunmayan, hilesi anlaşılmaz ve arkadaşlığı zor bir adama işarettir.
Etiketler; rüyada kanser hastası rüyada kanser tedavisi görmek rüyada kanserden ölmek rüyada kanser birinin iyileştiğini görmek rüyada kanserli bebek görmek rüyada kanser olup ölmek rüyada kanser olduğunu görmek islami rüyada kanser kadın görmek rüyada kanser hastasının öldüğünü görmek rüyada kanser olduğunu öğrenmek ne demek rüyada kanser olduğunu ve öleceğini görmek rüyada kanser olduğunu görmek diyadinnet rüyada kanser olduğunu görmek ve ağlamak rüyada birinin kanser olduğunu görmek rüyada kanser olan birini görmek rüyada annenin kanser olduğunu görmek rüyada tanıdığın birinin kanser olduğunu görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi