Rüyada KANTİN Görmek

   Rüyada kantin görmek, rüyayı gören kişinin sosyal hayatta aktif olduğuna, kalabalık mekanlara girdiğine, çevresinin de oldukça geniş olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin tabiri caizse toplum insanı olduğuna, insanların düğün, nikah, sünnet, cenaze törenlerinden ve mevlitlerinden geri durmadığına, hem iyi günde hem de kötü günde akrabaları, komşuları ve arkadaşları ile dayanışma içinde olduğuna alamet eder. Rüya sahibi faal oluşu ile tanınıyor ve yokluğunda da aranıyor demektir.


Rüyada Kantinin Görülmesi rüyada tost almak rüyada okul rüyada okul arkadaşlarını görmek rüyada okulda olmak faal ne demek rüyada sınıf görmek rüyada arkadaş rüyada simit görmek
Rüyada KANTİN Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KANTİN Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kantin İşletmek
   Rüyayı gören kişinin matematiğe yetenekli olduğuna, kafasının ticarete çalıştığına, yönetici ya da patron olma kapasitesi taşıdığına işaret eder. Rüya sahibinin kıvrak zekâsı, yaratıcı yönü ve başarılı çalışmaları ile mutlaka ticaret dünyasındaki otoritelerin dikkatini çekeceğine ve hak ettiği noktalara geleceğine işaret eder.

Rüyada Kantine Gitmek

   Rüyayı gören kişinin yalnızlıktan haz etmediğine, etrafında ve yanında hep insan olmasını istediğine, kalabalık yerleri sevdiğine, arkadaşlarıyla sık sık toplandığına, özel günlerde hep ailesiyle birlikte olmayı tercih ettiğine ve ileride de büyük bir ailenin sahibi olmanın hayalini kurduğuna rivayet edilir.

Rüyada Kantinden Alışveriş Yapmak
   Rüyayı gören kişinin zorunlu olan ihtiyaçlarını da, keyfi olan ihtiyaçlarını da kolaylıkla ve rahatlıkla karşılayacak maddi güce ve imkanlara sahip olacağına, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, canın çektiği her şeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine alamet eder.

Rüyada Üniversite Kantini Görmek
   Rüyayı gören kişinin akademisyen olacağına, adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine delalet eder. Rüya sahibi başarıları ile konuşulacak kimse olacak, eğitim hayatında birincilikler ve ödüller kazanacak, deyim yerindeyse sanatı ile ayrıcalık görecek ve kendisine özel muamele edilecektir diye tabir edilir.
Etiketler; rüyada kantinci rüyada kantinden tost almak rüyada kantinci olmak rüyada kantinden alışveriş yapmak rüyada kantin işletmek rüyada kantinde olmak rüyada okul kantin görmek rüyada askeri kantin görmek rüyada üniversite kantini görmek rüyada kendini kantinde görmek rüyada tost almak rüyada okul rüyada okul arkadaşlarını görmek rüyada okulda olmak faal ne demek rüyada sınıf görmek rüyada arkadaş rüyada simit görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi