Rüyada KAPAK Görmek

   Rüyada kapak görmek, rüya sahibinin hayatındaki yüce gönüllü bir kişinin varlığına tabir edilir. Onun eksiğini ve ayıbını örten, yarınlarını planlayan, işlerini yoluna sokan, hayatını çekip çeviren, mutlu ve sağlıklı olması için elinden geleni yapan bir kimsenin olduğuna ve bu kişinin kendisi için adeta bir yaşam koçu olacağına delalet eder. Hayırlı bir rüyadır, rüya sahibine kol kanat geren insana yorulur.


Rüyada Kapağın Görülmesi ruyada tencere kapağı görmek rüyada tencere kapak görmek rüyada şişe kapağı görmek rüyada kapak toplamak rüyada tencere kapağının kırılması rüyada kavanoz kapağı görmek ne demek rüyada mavi şişe kapağı görmek
Rüyada KAPAK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KAPAK Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kapak Toplamak
   Rüyada kapak topladığını gören kişinin çevresinde kendisi için vefalı olacak dostlarının sayısının her geçen gün çoğalacağına, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına ve bu kimselerin kendisine hayrı dokunacağına delalet eder.

Rüyada Kapak Açmak
   Rüyada kapak açmak, rüya sahibinin çevresindeki bir kişinin sıkıntısı olduğunu fark edeceğine alamet eder.  Rüyayı gören kişinin kimseye derdini ve sırrını söyleyemeyen bir insanı ikna edeceğine ve onun derdini öğrenerek, acısını dindirmek için bir şeyler yapacağına tabir edilir.

Rüyada Tencere Kapağı Görmek
   Rüyada tencere kapağı görmek, muradına ermek anlamına gelir. Rüya sahibinin karşısına aklına ve yüreğine hitap eden ve tam da aradığı özelliklerde olan hayırlı bir kişinin çıkacağına ve onunla hayatını birleştirmek için adım atıp, başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada Kavanoz Kapağı Görmek
   Rüyada kavanoz kapağı görmek, rüyayı gören kişinin emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiğini ve layık olduğunu bulacağına ve maddi anlamda tatmin olacağına ve rahat edeceğine alamet eder.

Rüyada Göz Kapağı Görmek

   Rüyada göz kapağı görmek, rüyayı gören kişinin huzurunun, rahatının, keyfinin ve neşesinin yerinde olacağına, ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına delalet eder. Güzel ve olumlu gelişmeler yaşanacağı ile açıklanır ve kötü giden işlerin iyileşme göstereceğine yorulur.
Etiketler; rüyada kapak açmak rüyada kapaksız dolap görmek rüyada kapak toplamak rüyada kapak görmek neye yorumlanır rüyada kapaklı tencere görmek rüyada kapaksız tencere görmek rüyada kapaklı dolap görmek rüyada kapaklı telefon görmek ruyada tencere kapağı görmek rüyada tencere kapak görmek rüyada şişe kapağı görmek rüyada kapak toplamak rüyada tencere kapağının kırılması rüyada kavanoz kapağı görmek ne demek rüyada mavi şişe kapağı görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi