Rüyada KAPI Görmek

   Rüyada kapı görmek rüyanın içeriğine göre farklı anlamlar içermektedir. Rüyada görülen kapının oldukça geniş bir rüya yorumu bulunur. Kapı genel olarak sembolik bir ifade olarak kapılır. Bir evin kapısı o evin ne derece güvenli olduğunun kanıtıdır. Aynı zamanda kapı bir iftirayı ya da fenalığı kapsamaktadır. Kapı aynı zamanda güvenliği de ifade eder. Sağlam bir kapı o bölgenin ne kadar güvenli olup olmadığı hakkında çeşitli ipuçları vermektedir. Rüyada kapı görmek genel anlamı ile güvenliğin ve korunurluk düzeyinin bir ifadesidir. Rüyada görülen kapılar rızık kanalının ne derece açık ne derece kapalı olduğunu ifade eder. Yeni bir şans olarak da yorumlanabilir. Aynı zamanda kapı üzüntü ve kederi de beraberinde getirmektedir. Rüyadaki kapı o evin tüm idaresini gerçekleştiren sorumlu kişiyi ifade eder. Bu evde yaşanılacak tüm sorunlar ise bu kişiden kaynaklanan problemler olarak ifade edilmektedir.


Rüyada Kapının Görülmesi rüyada kapının kırıldığını görmek rüyada tahta kapı görmek rüyada kapının açılması rüyada evin dış kapısını açık görmek rüyada kırık kapı görmek rüyada beyaz kapı görmek rüyada kapıyı kapatamamak rüyada kendi evinin kapısını açık görmek
Rüyada KAPI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KAPI Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Ev kapıları Görmek
   Rüyada görülen ev kapıları kadınları işaret etmektedir. Görülen her kapının gören kişiye göre değişen bir rüya yorumlaması bulunmaktadır. Rüyada görülen kilitli kapılar bekar kızlara işarettir. Bu durumda bekar bir kızın varlığını ifade eder. Açık kapılar ise dul kalmış kadınları ifade eder. Bu durumda karşınıza çıkabilecek kısmetleri bu şekilde değerlendirmeniz mümkündür.

Rüyada Demir Kapı Görmek
   Rüyada görülen demir kapı eğer riya sahibi tarafından kilitleniyorsa rüya sahibinin bekar bir kız ile hayırlı bir yuva kuracağı ifade edilir. Demir kapının kilitlenmesi hayırlı bir haberin duyulacağına işarettir. Bu açıdan rüyada görülen demir kapı hayırlı bir haber şeklinde yorumlanmaktadır.

Ev kapısının değişmesi
   Rüyada görülen ev kapısı ve bu kapının değiştirilmesi hayırlı bir şekilde yorumlanabileceği gibi kötü olaylarında habercisi olarak ifade edilirler. Ev kapısının değişimi ev halkının durumunun değişeceğine işarettir. Bu iyi bir durumdayken kötü bir hale düşmek olarak algılanabileceği gibi kötü bir durumdan iyi bir duruma yükseliş olarak da ifade edilmektedir.

Rüyada ev kapısının çıkması
   Rüyada bir kişi ev kapısının çıktığını dışarıdan çıkarıldığını kendiliğinden düştüğünü ya da yandığını görüyorsa bu rüya kişi için pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Rüyada ev kapısının çıkarılması ev sahibi kişi için çeşitli kötü haberlerin duyulacağı aynı zamanda kişinin başına çeşitli kötü olayların geleceği ve büyük bir üzüntü yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Kapı içinde kapı görmek
   Rüyada hazır halde var olan kapının yanında ya da içerisinde bir kapı daha olduğunu görmek pek hayırlı bir rüya yorumu olmaz. Kapı içerisinde kapı görmek ev sahibinin eşinden dolayı bazı problemler yaşayacağına işaret etmektedir. Kişinin eşi ya da sevdiği insan tarafından büyük bir ihanete uğrayarak zarar görebileceği anlamına gelmektedir. Bu durumda dikkatli davranmakta fayda vardır.

Rüyada ev kapısının genişlemesi
   Rüyada ev kapısının genişlediğini ve büyüdüğünü görmek hayırlı bir haber olarak müjdelenir. Genel olarak evde yaşayan bireylerin mutlu bir haber almaları ya da ekonomik açıdan oldukça büyük ve olumlu bir gelişme yaşanması olarak ifade edilmektedir. Bu durumda genişleyen kapı her rüya için hayırlı bir şekilde yorumlanır.

Rüyada Açık kapı Görmek
   Rüyada görülen açık kapı her zaman için olumlu ve hayırlı haber olarak ifade edilir. Kişi rüyasında açık bir kapıdan geçtiğini görürse bu rüya sahibi için yeni şans kapılarının açılacağına yeni rızıklara kavuşacağına işarettir. Kişinin maddi durumunda yaşanılacak olumlu gelişmelerin habercisidir.

Rüyada Kapalı Kapı Görmek
Rüyada görülen kapalı kapı pek hayra yorulmaz. Bu rüya sahibi için önündeki çeşitli kapıların kapanacağını şansının kötüye gideceğini ve maddi açıdan çeşitli olumsuzluklar yaşayacağına işarettir. Bu duruma rüyada görülen kapalı kapı olumsuz bir şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyada Mescid Kapısı Görmek
Bir kişinin rüyasında görmüş olduğu mescit kapısı her yönüyle olumlu ve hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Bu kişinin kendi rızkını karşılayacak kadar yeterli malının bulunması ve aynı zamanda oldukça olumlu gelişmelerin yaşanacağına delalettir. Rüyada görülen mescit kapısı aynı zamanda kişinin dini bütünlüğünü ve içinde bulunan Allah korkusunu da ifade etmektedir.

Rüyada Kapı Satın Almak
   Bir kişi rüyasında kendisi için büyük bir kapı satın aldığını görüyorsa bu rüya kişi için pek hayırlı değildir. Rüyada kapı satın almak demek kişinin kendisinden daha aşağı seviyede birisi ile bir izdivaç gerçekleştireceğine işarettir. Aynı zamanda kişinin eşine ya da kendi vücuduna herhangi bir zarar geleceğinin ifadesi olarak yorumlanabilir. Bu açıdan rüyada kapı satın almak pek hayırlı bir haberi müjdelemez.
Genel olarak rüyada görülen kapı olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır. Ancak bazı rüya yorumcuları rüyanın içeriği göz önünde bulundurularak farklı yorumlamalar yapmıştır. Rüyada kapı görmek bir rızık anlamına gelir. Ancak bu durumda kapının açık mı yoksa kapalı mı olduğu çok önemlidir. Rüyada görülen kapı bazen bir düşmana bazen de korunmasız bir alana delalettir. Kişinin kapı satın alması etrafındakilere ve kendisine verebileceği bir zararı ifade ederken genişleyen bir kapı bol rızık ve hayırlı haberler ile müjdelenmiştir.

Rüyada Kapı Açmak
   Rüyada kapı açtığını görmek, rüyayı gören kişinin, çok güzel bir haber alacağına, bu sayede kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, yol arkadaşlığı yapılan biri ile yüklü kazanç elde edileceğine, sorunların biteceğine, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına ve mutlu olunacağına alamet eder. Rüyada çelik kapı açmak, büyük bir sorunun kısa zamanda alınacak destek sayesinde halledileceğine, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine yorulur.

Rüyada Kapı Kapatmak
   Rüyada kapı kapattığını görmek, zor olduğu düşünülen bir işin halledilmesi için bu dönemde girişimde bulunulabileceğine işarettir. Maddi  ve manevi zararların kapı dışarı edileceği, zarar getiren bir olay yaşanacağı, sıkıntıların çözüleceği, masa başı bir işe girileceği, hayırlı bir işten gelecek para sayesinde birçok kişi için iş imkanı sağlanacağı, hayat arkadaşı ile aradaki bağın daha da sağlamlaşacağı, mutlu bir yuva kurulacağı, güzel bir haneye sahip olunacağı ve hoş zaman geçirilecek bir yere gidileceği anlamına gelir. Rüyada cam kapı kapatmak, kazançlı bir dönemde yapılacak bir çalışmanın hiç olmadığı kadar iyi sonuçlar vereceğine, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine, varlık ve huzur sahibi olunacağına ve uzak bir akrabayla bir araya gelineceğine yorulur.

Rüyada Kapı Kilitlemek

   Rüyada kapı kilitlediğini görmek, rüyayı gören kişinin, açılan şansı sayesinde zor gibi görünen bir çalışmayı rahat bir şekilde nihayete erdireceğine, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine işarettir. Rüyada tahta kapı kilitlemek, rahat bir hayatın kapısının açılması sayesinde niyet edilen bir konu için bazı adımlar atılacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına ve hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine delalettir. İnsanlardan gelecek kötülüklere karşı daha dikkatli olmak en doğrusudur.

Rüyada Kapı Kilidi Görmek
   Güvenli bir haneye sahip olunacağına, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, tartışmaların sona ereceğine ve doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına yorumlanır. Rüyada kapı kilidi almak, sosyal hayatta tanışılan bir kişi ile güven üzerine bir ilişki kurulacağı, bu ilişkinin ardından çok kazançlı bir iş konusunda birlikte hareket edileceği, adı kötü işlere karışmış olduğu bilinmeden bir kişi ile kurulan ortaklıktan zarar görmeden çıkılacağına ve mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada Kapı Kırmak
   Rüyada kapı kırdığını görmek, girilmek istenen bir iş varsa daha uygun bir zamana ertelenmesi gerektiğine işarettir. Yaşanan bir rahatsızlığın kişiyi gittikçe kötü duruma getireceğine, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına delalettir. Rüyada baltayla kapı kırmak, zor bir işi kolay bir şekilde halletmek için bazı kişilerle birlikte hareket edileceğine, elde bulunan bir imkanın çok iyi bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde varlık içinde bir yaşama kavuşulacağına ve sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına rivayet edilir.

Rüyada Kapı Çalmak
   Rüyada kapı çaldığını görmek, rüya sahibinin, kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına, herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına tabir edilir. Rüyada kapı çalmak ve kaçmak, iş konusunda zarar veren bir kişi ile bir sürtüşme yaşanacağına ve bu yüzden kısa süreli de olsa sıkıntı çekileceğine, ancak daha sonra sorunların aşılacağına yorulur. Yapılan planların uygulanması için bir  ortak bulunursa daha verimli bir şekilde çalışılır.

Rüyada Kapı Kolu Görmek
   İş hayatında ve sosyal hayat içinde rüya sahibine her zaman destek çıkan ve maddive manevi anlamda her zaman yanında olan bir kişinin varlığına ve bu kişi ile yapılan bütün işlerin sorunsuz bir şekilde ilerleyip çok gelir getirdiğine yorulur. Rüyada kapı kolu satın almak, kısa süreli bir iş bile olsa gerekli önlemlerin alınacağına, bu sayede yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, kurulacak bağlarla her sorunun altından kalkılacağına, aşılması zor da olsa problemler için yardım alınacağına ve başarı kazanılacağına yorumlanır. Sorunlara neden olan kişilerle olan ilişkileri gözden geçirmek yarar sağlayacaktır.

Rüyada Kapı Kapı Dolaşmak
   Rüyada kapı kapı dolaştığını görmek, kişinin, kendisini çok iyi bir konuma getirecek bir işe girmek için para ve mekan desteği istediğine, bu istekler karşılanırsa eğer halkın çok büyük değer vereceği ve sözleriyle insanlara yön veren bir olacağı anlamına gelir. Rüyada kapı kapı dolaşıp satış yapmak, ekonomik olarak yaşanacak talihsiz bir olaydan ötürü çok pek yakın olunmayan ve sıcak bakılmayan bir sektörde çalışmak zorunda kalınacağına, işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına  tabir edilir.

Rüyada Kırık Tahta Kapı Görmek
   Kazanılan paranın istenen şekilde yaşamak için yeterli olmadığına, bu yüzden epey bir süre iş arandığına ancak gerek zaman bulamamaktan gerekse epey zor günler geçirmekten bir türlü bulunamayacağına ve üzüntü  duyulacağına rivayet edilir. Rüyada kırık tahta kapı açmak, sosyal hayat içerisinde çok yakın olunan bir kişi ile büyük bir tartışma yaşanacağına, bu tartışma yüzünden aradaki bütün sırların ortalığa döküleceğine, hiç beklenmeyen bazı sıkıntıların baş göstereceğine, yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına, hane içinde tartışmaların baş göstereceğine, kötü sözler duyulacağına ve ağız tadının kaçacağına delalet eder.

Rüyada Kapı Tokmağı Görmek
   Olumsuz bir durumun çözülmesi için yardım alınacağına, bu yardım sayesinde büyük bir hatanın eşiğinden dönüleceğine, tatsızlıkların sona ereceğine, eve huzur dolacağına, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine işarettir. Rüyada kapı tokmağı takmak, sorunlu bir durumu düzeltmeye, maddi sıkıntıyı gidermeye, eşe, dosta ve akrabaya yardım etmeye, fakir fukaranın elinden tutmaya ve dertlere çare bulmaya rivayet edilir.

Rüyada Cam Kapı Görmek
   İş konusunda sorunlu geçen bir dönemin geride hiçbir zarar ve ziyan bırakmadan sona ereceğine, işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, borçların ve dertlerin biteceğine, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına ve her zamankinden daha iyi ve daha sağlıklı olunacağına tabir edilir. Rüyada cam kapı satın almak, yeni bir başlangıç yapılacağı, çıkılan seyahatten sevinçli ve yararlı haberlerle dönüleceği, yakın zamanda evlenileceği, aileden alınacak destekle riskli ama aynı zamanda kazançlı işlere girileceği ve rahata erileceği anlamına gelir.


Tiflisi Tabirleri

İmam Cafer Sadık (a.s) :

Rüyada kapı görmenin üç tabiri vardır :

1- Ev sahibi

2- Kadın

3- Hizmetkar

Hz. Danyal (a.s) :

Kapı görmek; kadına

Tanıdık kapıların yüzünüze açıldığını görmek; dünya nimetlerinin yüzünüze açılacağına

Açılan kapıların yola bakan tarafta olduğunu görmek; sahip olduğunuz malları herkese harcayacağınıza

Saray kapısının yüzünüze açıldığını görmek; söz sahibi birinden mal elde edeceğinize ve bu malları aileniz için harcayacağınıza

Evinizin kapsının kırıldığını, düştüğünü ya da zayi olduğunu görmek; üzüntü ve sıkıntıya işarettir.

Allame Meclisi :

Bir kapıyı araladığınızı görmek; kapalı işlerin yüzünüze açılacağına

Kapalı bir kapıyı açmaya çalıştığınızı, ancak anahtarınızı kaybettiğinizi görmek; işinizi kaybedeceğinize

Aynı rüyada kaybolan anahtarı tekrar bulduğunuzu görmek; kapalı işinizin tekrar açılacağına işarettir.

İbn-i Sirin :

   Birinin kapısının kırıldığını ve kapıyı alıp götürdüklerini görmek, ama nereye götürdüklerini bilmemek; ev sahibinin birtakım sorunlar yaşayacağına

Evinizin kapısının yerinden çıktığını görmek; ailenizle aranızda bir sorun yaşayacağınıza

Evinizin kapılarının arttığını görmek; ev halkının başına bir bela geleceğine

Evinizin ortasında küçük bir kapının olduğunu görmek; eşinizin başına bir bela geleceğine

Evinizin kapısının büyüdüğünü ve sağlamlaştığını görmek; eşinizin iyiliğine

Evinizin kapısının son derece geniş olduğunu görmek; başına buyruk bir topluluğun musibet veya husumet vaktinde evinize gireceğine

Birinin kapısını çaldığınızı görmek; cevap aldıysanız, duanızın kabul olacağına veya define aradığınız takdirde bulabileceğinize

Kapıyı çaldığınızı ve hemen açtıklarını görmek; duanızın kabul olacağına ve düşmanınızı alt edeceğinize işarettir.

Kirmani :

Yırtıcı hayvanların evinizin kapısına sıçradıklarını görmek; sokak gençlerinin eşinize kastedeceklerine

Kapınızın iki halkası/ zili olduğunu veya kapınızın önünde yırtıcı hayvanların biriktiğini görmek; kadınların size ilgi duyduklarına…

Gökyüzü kapılarının açıldığını görmek; bölge halkına hayır kapılarının açılacağına işarettir.

İhya Rüya Tabirleri :

Oda kapısı kadına,
Ev kapısı ev sahibine ve hizmetçiye,
Sokak, şehir ve kale kapıları o yerin yöneticisine,
Açık kapı rızık ve berekete,
Kapalı kapıyı açmak işlerin kolaylaşmasına,
açık kapıyı kapatmak zorluk ve sıkıntıya,
eve girip kapıyı kapatmak günah ve isyandan korunmaya,
Evin kapısını çıkarıp yenisinin katıldığını görmek evi satmaya,
Kapı gıcırtısı sırları ifşa etmeye, eşler arasındaki tartışmaya,
Sağlam kapı halkası güvenilir ortağa, sadık eşe, zekatla güvence altına alınan mala,
çürük ve zayıf halka güvensizliğe,
Kapıyı sürgülemek korkudan emin olmaya,
Kapı mandalı iş yapmaktan üşenen hizmetçiye,
Kapı sövesi evin reisi yahut o evin işlerine bakan kimseye;
sövenin kaybolması evin reisinin vefatına, Kapatmakta güçlük çekilen kapı hanım tarafından gelecek güçlük ve sıkıntıya delalet eder.

Seyyid Süleyman :
   Danyal (A.S.) buyurmuştur ki; Kapı rüyada kadınla tabir olunur. Herhangi bir kapının veya kapıların açıldığını görmek, hayır ve nimettir. Bu kapılar bilhassa yol üstündeyse, rüya çok çabuk çıkar. Önünde bir evin kapısının açıldığını gören, kudretli bir zattan, mal temin eder ve bunu ailesi için saklar. Evinin kapısının kapandığını, harap olduğunu yahut yandığını gören, büyük bir musibetle karşılaşır. Felakete uğrar. Kapının halkasını çaldığını, herhangi bir şekilde dokunup kaldırdığını, mukabilinde içeriden cevap aldığını, görenin, duası kabul olur. Çaldığı kapının açıldığını gören, Allah'ın yardımıyla düşmanına galip gelir.
Kirmani demiştir ki: Evin bütün kapılarının tabiri aynıdır. Fakat, sokak kapısının yorumu daha kuvvetlidir. Yeni kapı yaptığını yahut kilitlediğini gören, bir kadınla evlenir. Kapıyı yerinden çıkaran, karısını boşar. Söküp çıkarırsa, evin hanımı vefat eder.
Bir marangoza yeni kapı ısmarlayan, bakireyle evlenir. Kapıyı kapatamayıp açık bırakmak mecburiyetinde kalan dul bir kadın alır
Cabir'ül Mağribi diyor ki; Bazı vahşilerin kapısına gelerek, bağrıştıklarını görenin karısına, bazı kimseler göz dikerler. Kapısında iki halka görenin karısı, başkasını sever.
Cafer-i Sadık buyurmuştur ki; Kapı rüyası; ev sahibi zevceyi ve hizmetkarı, şehir veya kale kapısı; mülkün kapıcısını yahut sahibini temsil eder.

Molla Cami Tabiri :
   Rüyada kapı, o evin işlerini yürütene işarettir. Bundan dolayı ev kapısında bir fenalığın meydana geldiğini görse, bu fenalık ev sahibine aittir. Açık kapılar rızık kapılarıdır. Evlerin kapıları kadınlara aittir. Kilitli kapılar bekar kızlara, açık kapılar ise dul kadınlara işarettir. Demir bir kapıyı kilitlediğini gören kimsenin, bekar bir kızla evlenmesine işarettir. Evin kapısının değiştiğini görmek, ev sahibinin halinin değişmesi ile tabir edilir. Evin kapısının düştüğünü yahut dışarı çıkarıldığını veya yanmış yada kırılmış olarak görmek, evin idarecisi için bir musibettir. Ev kapısının kapatılmış olarak görülmesi, ev halkı hakkında büyük bir musibete işarettir. Kapının ortasında küçük bir kapının daha olduğunu görmek çirkindir. Yakında o evde hanımı hakkında bir hıyanet vuku bulur. Evinin kapısının büyüyüp genişlediğini ve kuvvetli olduğunu görmek, o evin idarecisinin halinin güzel olmasına işarettir. Rüyada ev veya mescidin kapısını görmek, rüya sahibinin bezendiği elbisesine ve durumunu örten malına, burnun koku almayacağı bir hastalığa, sözü neşretmeye, vasıfları Övülen boy ve endamı hoş, kadri yüce nesli çok olan güzel bir kadına veya zikredilen evsafa haiz bir erkeğe işarettir. Bir kimse rüyada kendisi için büyük bir kapı satın alındığını ve kendisinin de o kapının üzerinde olduğunu görse o kimsenin hizmetçisiyle evlenmesine o kimsenin vücuduna, hizmetçisine ya da hanımına bir kötülük gelmesine işarettir. Evinin kapısını arayıp bulamadığını görse, dünya işlerinde hayrete düşer. Bir kapıdan içeri girdiğini görse, eğer düşmanlığı varsa, o kimsenin düşmanlıkta galip olmasına işarettir. Bir kimse rüyada bilinen veya bilinmeyen yerlerden kapıların açıldığım görse, o kimse için dünya kapılan açılır ve talihi doğar, Kapılar haddinden fazla açılmış ise o, evin atılacağına ve harap olacağına işarettir. Eğer kapıların yola açılmış olduğu görülürse, o kimsenin nail olduğu dünyalıktan ister hakkı olsun ister olmasın garipler ve umum İnsanlar için hisse çıkarır. Kapı evin içine açılıyorsa, nail olacağı dünyalık başkaları için olmayıp sadece ev halkı içindir.
Etiketler; rüyada kapı kilitlemek rüyada kapı açmak rüyada kapı silmek rüyada kapı çalmak rüyada kapıda kalmak rüyada kapıdan geçmek rüyada kapı kilidi rüyada kapı kırmak rüyada kapının kırıldığını görmek rüyada tahta kapı görmek rüyada kapının açılması rüyada evin dış kapısını açık görmek rüyada kırık kapı görmek rüyada beyaz kapı görmek rüyada kapıyı kapatamamak rüyada kendi evinin kapısını açık görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi