Rüyada KAPKAÇ Görmek

   Rüyada kapkaç görmek, rüyayı gören kişinin, sevdiği kişilerden biri ile ilgili olarak çok kötü ve çok üzücü bir haber alacağına, bu haber ile neredeyse yıkılacağına, çok zor günler geçireceğine, çok büyük bir acı duyacağına ve bu kişi ile arasında yaşanan güzel olayları düşünüp anacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili olarak çok kötü olaylar yaşayacağına, işlerinin günden güne bozulacağına ve büyük bir kavgaya doğru ilerlediğine işaret eder.


Rüyada Kapkaçın Görülmesi rüyada çantasının çalındığını görmek rüyada yankesici yakalamak rüyada yankesici görmek rüyada hırsızlığa uğramak rüyada çantasını çaldırmak rüyada hırsızı yakalamak dövmek rüyada hırsızdan kurtulmak rüyada telefonunu çaldırmak
Rüyada KAPKAÇ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KAPKAÇ Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kapkaça Uğramak
   Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkan bir sorundan ötürü büyük üzüntüler yaşayacağına, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, bu sayede kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına ve bu olaylardan ötürü kendine yardım edecek pek kimse bulamayacağına delalet eder.

Rüyada Kapkaca Uğradığı Görmek
   Rüyada kapkaca uğramak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin çok zor zamanlar geçireceğine ve bu duruma karşı elinden bir şey gelmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Kapkaç Yapıldığını Görmek
   Rüya sahibinin, çok sevdiği birisi ile gireceği bir çalışmadan ötürü büyük bir sıkıntı yaşayacağına, çok sorunlu günler geçireceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına ve bu yüzden neredeyse ortaklığın bozulma aşamasına geleceğine rivayet eder.

Rüyada Kapkaççı Görmek

   Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçirdiğine, insanlar ile çok sık tartışmaya başladığına, bunun sebebi olarak hatalı bir şekilde söylediği şeyler olduğuna, bu yüzden rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine ve yaptığı bu hata yüzünden insanlar tarafından çok kötü durumlara düşürüleceğine yorulur.
Etiketler; rüyada kapkaççıdan kaçmak rüyada kapkaç yapmak rüyada kapkaçtan kurtulmak rüyada kapkaçcı yakalamak rüyada kapkaç görmek rüyada kapkaça uğramak rüyada kapkaça uğradığını görmek rüyada kapkaça uğramak ne demek rüyada çantasının çalındığını görmek rüyada yankesici yakalamak rüyada yankesici görmek rüyada hırsızlığa uğramak rüyada çantasını çaldırmak rüyada hırsızı yakalamak dövmek rüyada hırsızdan kurtulmak rüyada telefonunu çaldırmak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi