Rüyada KAPLICA Görmek

   Rüyada kaplıca görmek, rüya sahibinin kafasızlığı nedeniyle başının derde gireceğine, malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin tüm iyi huylarını terk edeceğine, kötü yollara gireceğine, pis işlere bulaşıp, insanların kafasındaki iyi izlenimini kaybedeceğine delalet eder. Belalı kimselerle karşılaşmaya ve onlar nedeni ile gelecek zarara işaret eder.


Rüyada Kaplıcanın Görülmesi rüyada ılıcada yüzmek rüyada kaplıca suyu içmek rüyada şifalı suda yüzmek rüyada şifalı su içtiğini görmek
Rüyada KAPLICA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KAPLICA Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kaplıcaya Gitmek
   Rüyada kaplıcaya gitmek, rüya sahibinin hayatını güzelleştirmek ve şartlarını iyileştirmek için verdiği mücadeleye, yaşam kavgasına, geleceği için iyi adımlar atma isteğine ve çocuklarına yaşanılır bir hayat bırakma hayallerine delalet eder.

Rüyada Kaplıcada Yıkanmak
   Rüyada kaplıcada yıkandığını gören kişi, şifa bulur, şansı döner, keyfi yerine gelir, korkularını yener, parasızlığından ve işsizliğinde kurtulur, başarısına mani olan engelleri yolundan kaldırır yani kısacası her türlü mutluluğu yaşamaya başlar demektir.

Rüyada Sıcak Kaplıca Görmek
   Rüyada sıcak kaplıca görmek, rüyayı gören kişinin hayatında hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına delalet eder.

Rüyada Ilıca Görmek
   Rüyada ılıca görmek de kaplıca görmek gibi hayırlı olan şeylere tabir edilir. Rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşeceğine, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına yorulur.

Rüyada Ilıcaya Gitmek
   Rüyada ılıcaya gitmek, rüya sahibinin hak yolunda güzel işler başaracağına, malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Şifalı Sular Görmek

   Rüyada şifalı sular görmek, canlanmaya, yenilenmeye, tazelenmeye ve yaşam sevincine kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin bambaşka bir kişi olacağına ve hayatını yeniden kuracağına yorulur.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda bir kaplıcada bulunduğunuzu ve orada kandığınızı görmeniz; sizin bütün sıkıntılarınızdan kurtulup yeni bir hayata kavuşacağınıza, eğer kaplıcanın suyu sıcak ise, yeni hayatın yakın olduğuna, eğer kaplıcanın suyu soğuk ise bu yeni hayatın oldukça uzak olduğuna yorumlanır.
Etiketler; rüyada kaplıcada yüzmek rüyada şifalı suya girmek rüyada şifalı su görmek rüyada kaplıca çamuru görmek rüyada ılıcada yüzmek rüyada kaplıca suyu içmek rüyada şifalı suda yüzmek rüyada şifalı su içtiğini görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi