Rüyada KAPTAN Görmek

   Rüyada kaptan görmek, yöneticilerle iyi ilişkiler içinde olunacağına, kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına ve bu koşulların doğru şekilde değerlendirilmesi gerektiğine işaret eder. Kaptan görmek genellikle baskın bir karaktere ve bulunduğu her ortamda liderlik özelliği ile ortaya çıkan kişilere alamettir. Hayatının kontrolünü elinde tutmak, diğer insanlarla araya her zaman bir mesafe koymak ve bu şekilde olacak zararları engellemek anlamına da gelir.


Rüyada Kaptanın Görülmesi
Rüyada KAPTAN Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada KAPTAN Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Gemi Kaptanı Görmek
   Sakinlik ve huzura ihtiyaç duyulacağı bir döneme giren rüya sahibinin, hayatındaki her ayrıntıyı yeniden gözden geçirmesi gerektiğine, alacağı kararlarda kalbinin sesini de en az mantığı kadar dinlemesinin daha doğru olacağına, yalnızca içine dönerek ve gerçekte ne istediğini sorgulayarak hareket etmesine işaret eder. Ruhsal açıdan yeniliklere ve değişime açık olan rüya sahibinin yeni ufuklara yelken açacağına ve özel hayatı, iş hayatı da dahil olmak üzere pek çok konuda ciddi, radikal kararlar alacağına alamettir.

Rüyada Kaptan Olduğunu Görmek

   Pasif bir karaktere sahip olan kişilerin aslında içlerinde sakladıkları güçlü kişiliği ortaya çıkarabilecekleri bir fırsatla karşı karşıya kalacaklarına, maddi değeri bakımından pek çok kişiyi imrendirecek bir varlığa kavuşacaklarına, ailede sözünün daha çok geçeceği bir ortam yaratacağına, eşinden, anne ve babasından saygı göreceğine işaret eder. Kişinin değişim geçirmek için kolladığı fırsatı elde etmesinin bundan sonraki yaşamına önemli katkılarda bulunacak bir sürece de imza atmasına neden olması şeklinde tabir edilir. Doğru rüya tabirleri için çok dikkat ediyoruz.

Molla Cami Tabiri :
   Rüyada kaptan görmek, gardiyana, komutana, aracıya ve kiracıya işarettir.
Etiketler; rüyada gemi kullanmak rüyada gemiye binmek rüyada deniz görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi