Rüyada MAAŞ Görmek

   Rüyada maaş görmek, ele geçecek güzel fırsatların ve yüklü miktardaki paranın habercisidir. Aynı zamanda aile üyeleri ile birlikte yapılacak büyük bir yatırımın ilk adımlarını işaret eden rüya, memurluktan ticaret hayatına atılmaya, yaşamına bambaşka bir yön vermek için hevesle hareket etmeye de yorumlanır. Maaş gören kimsenin rızkı kesilmez ve kısmetleri de her zaman çok bol olur. Küçük bir yatırımın veya birikimin ilerde çok büyük getirilere neden olacağına alamet eden rüya, alın teri ve emek ile kazanılan, içinde haram olmayan paralar kazanılacağını bildirir. Rüya sahibinin aile üyelerine ve çocuklarına maddi olarak güzel bir gelecek hazırlarken öte yandan da onurlu bir hayat armağan edecek olmasına delalettir.


Rüyada Maaşın Görülmesi rüyada maaş alamamak rüyada maaşının arttığını görmek rüyada maaş konuşmak rüyada eksik maaş almak rüyada az maaş almak rüyada maaş bordrosu görmek rüyada maaşının yattığını görmek rüyada maaş artışı
Rüyada MAAŞ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MAAŞ Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Maaşa Zam Almak
   Bereket demektir ve kişi her ne kadar az para kazansa da aldığı paranın kendisine yeteceğini, kimseye el açmadan veya borçlanmadan hayatını devam ettireceğini alamet eder. Zengin kişiler için ellerinden çıkacak yüklü bir miktarı da belirten rüya aynı zamanda var olan işin dışında para kazanmak adına başka küçük işlerde çalışılacağına, el emeği ile kazanılan para sayesinde kişinin ihtiyaçlarını gidereceğine de tabir edilir.

Rüyada Maaş Almak

   İşe girmek, düzenli gelir elde etmek, kazanılan parayla geleceğe dönük yatırımlar yapmak, ilerde zengin biri olmak, genç yaşta ev almak şeklinde yorumlanır. Kişinin maddi gücünü daha da iyileştirecek çözümler bulacağına, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine, kötü günler için daima kenarda para tutacağına ve ailesine de destek olacağına delalettir. Maddi kaynakların artacak olduğuna da işaret eden rüya, beklenmedik bir miktar paranın ele geçmesiyle kişinin mutluluktan havalara uçacağını da tabir eder.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında aybaşında çalıştığı kurumdan maaşını aldığını görmesi; o kimsenin eline geçen parasının bereketini göreceğine ve hayatı boyunca hiç kimseye muhtaç olmayacağına yorumlanır.

İhya Rüya Tabirleri :
   Ücretlinin maaş aldığını görmesi gelir düzeyinin değişmeyeceğine, kısa sürecek ferahlığa, İşsiz kimsenin maaş aldığını görmesi sürekli bir gelir kaynağına ve yardım görmeye delalet eder.

Molla Cami Tabiri :
   Rüyada maaş almak, uğursuzluğa ve başkasının elindeki şeye göz dikmeye işarettir. Bazı tabirciler maaş, sözünde durmaya veya dostluğu muhafaza etmeye işarettir.
Etiketler; rüyada maaşa zam rüyada maaş çekmek rüyada maaşın kesilmesi ruyada maaşa zam aldigini gormek rüyada maaş vermek rüyada maaş kartı görmek rüyada maaş artması rüyada maaş kartını kaybetmek rüyada maaş alamamak rüyada maaşının arttığını görmek rüyada maaş konuşmak rüyada eksik maaş almak rüyada az maaş almak rüyada maaş bordrosu görmek rüyada maaşının yattığını görmek rüyada maaş artışı rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi