Rüyada MAÇ Görmek

   Rüyada maç görmek, rüya sahibinin boş heveslere kapıldığına, olmayacak işlere para yatıracağına ve hayallerini en olmayacak şeyler üzerine kuracağına alamet eder. Kişi, kendine hayır getirmeyecek bir takım konular üzerinde kafa yoruyor ve sadece zaman öldürüyor demektir. Rüyada maç görmek, hazırlıksız olarak yaşanacak bazı olaylara yorulur.


Rüyada Maçın Görülmesi rüyada maç izlemeye gitmek rüyada stadyumda maç izlemek rüyada televizyonda maç izlemek rüyada maç izlediğini görmek rüyada maç sonucu görmek rüyada maçta gol görmek rüyada futbol skoru görmek rüyada tuttuğun takımın yenildiğini görmek
Rüyada MAÇ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MAÇ Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Maç Yapmak
   Rüyada maç yapmak, birden fazla kişi ile ortak bir yola çıkmaya ve ortak bir sermaye toplayarak karlı bir işe girmeye alamet eder. Rüya sahibinin yeni iş anlaşmaları yapacağına, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına ve geleceği adına iyi bir şeyler yapmanın telaşında olacağı anlamına gelir.

Rüyada Maç İzlemek
   Rüyada maç izlemek, rüya sahibinin kendisini zarara uğratacak ve elindekini avucundakini kaybetmesine neden olacak bazı işler yapacağına, günlerini bunun için harcayacağına ve hem enerjisini hem de maddi imkanlarını kaybedeceğine yorulur.

Rüyada Gol Atmak

   Rüyada gol atmak,  çok hayırlıdır. Rüya sahibinin amaçlarını gerçekleştirmek için karşısına hayırlı kapılar açılacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına rivayet edilir. Dileklerin ve duaların kabul olacağı, rüya sahibinin işlerinden yana başarı göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Saha Görmek
   Rüyada saha görmek, işlerin hafiflemesi, hayatın kolaylaşması, maddi imkânların çoğalması ve bu sayede hayatın güllük gülistanlık geçmesi şeklinde değerlendirilir. Saha yeşilse, o halde hem sağlıklı, hem zengin hem de huzurlu bir hayat geçirmeye rivayet edilir.

Rüyada Takım Forması Görmek
   Rüyada takım forması görmek, şans ve uğur anlamına gelir. Mutluluk verecek haberler almaya, sürpriz, güzel ve yeni gelişmeler yaşamaya delalet eder. Rüya sahibinin çok başarılı olacağı, işlerini büyüteceği ve kendisi için hayır getirecek kişilerle tanışacağı şeklinde tabir edilir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında bir futbol maçı izlediğini görmesi; o kimsenin birtakım tehlikeli maceralara atılarak maddi ve manevi bir Çok şeyler kaybedeceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyasında diğer spor maçlarını seyrettiğini görmesi; o kimsenin kaprisleri yüzünden bir fırsat kaçıracağına ve bundan dolayı da sonuçlanmak üzere olan bir işini, en azından birkaç sene daha gerileteceğine işaretle tabir Sunmaktadır.

İhya Rüya Tabirleri :
   Futbol maçında seyirci olduğunu görmek tek başına iş başarma iradesinin bulunmamasına, boş ve anlamsız heyecanlara; Maçta bizzat oynadığını görmek bir iş için emek ve gayret sarf etmeye, gol attığını görmek başarı ve rakibe galip gelmeye delalet eder.
Etiketler; rüyada maç yapmak rüyada maç oynamak rüyada maç bileti görmek rüyada maçta kırmızı kart görmek rüyada maçı kazanmak rüyada maçta kavga görmek rüyada maç yönetmek rüyada maça gitmek rüyada maç izlemeye gitmek rüyada stadyumda maç izlemek rüyada televizyonda maç izlemek rüyada maç izlediğini görmek rüyada maç sonucu görmek rüyada maçta gol görmek rüyada futbol skoru görmek rüyada tuttuğun takımın yenildiğini görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi