Rüyada MADALYA Görmek

   Rüyada madalya görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaptığı işler, ortaya koyduğu çalışmalar ve gerçekleştirdiği projeler sayesinde çabalarının karşılığını alacağına ve en kısa sürede üst kademe yöneticileri tarafından terfi ile ödüllendirilip parasal yönden destekleneceğine tabir edilir. Aynı zamanda, uzun zamandır bir işten ya da bir kişiden beklenen olumlu haberin gelmesine de delalet edilir.


Rüyada Madalyanın Görülmesi rüyada altın madalyon görmek rüyada gümüş madalya kazanmak rüyada boynuna madalya takmak rüyada madalyon bulmak rüyada kupa kazanmak rüyada plaket aldığını görmek rüyada ödül kazanmak rüyada ödül töreni görmek
Rüyada MADALYA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MADALYA Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Altın Madalya Görmek
   Rüyada altın madalya görmek, rüya sahibinin, aile hayatında yaşanacak çok güzel bir gelişmeye, erkek çocuk sahibi olmaya işaret eder. Ayrıca, iş hayatında yaşanacak sıkıntılara ve sorunlara yeni çözümler bulmaya ve en kısa zamanda iş yerinin devredilmesine yorumlanır.

Rüyada Gümüş Madalya Görmek
   Rüyada gümüş madalya görmek, iş hayatı ile ilgili olarak uzun zamandır beklenen bir haberin gelmesine ve bu haber doğrultusunda kariyere yön vermeye delalet edilir. Uzaktaki bir akrabadan ya da bir tanıdıktan alınacak beklenmedik bir haber üzerine yola çıkmaya yorulur.

Rüyada Bronz Madalya Görmek
   Rüyada bronz madalya gören kişinin, yaptığı ya da yapacağı bir işte sıkıntıya düştüğü sırada çok güvendiği bir dostundan ya da arkadaşından destek istemesine ancak bu kişiden olumlu cevap alamamasına ve yalnız kalmasına tabir edilir.

Rüyada Madalya Almak

   Rüyada madalya almak, iş hayatında yapılmak istenen işler ve projeler için beklenen izinlerin ve ruhsatların çıkmasına ve gerekli diğer evrakların en kısa sürede gelmesine yorumlanır.

Rüyada Madalya Satmak
   Rüyada madalya satmak, rüyayı gören kişinin, Allah yolunda ilerleyen, dini bütün, haramdan sakınan ve iyi niyetli biri olduğuna delalet edilir.

Rüyada Madalya Takmak
   Rüyada madalya takmak, iş hayatında yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde yaşanacak başarılara ve yüksek mevkilere terfi etmeye işaret edilir.


Tiflisi Tabirleri

Çağdaş Ulema :

Madalya görmek veya almak; çevrenizde vefalı bir kimsenin size komşuluk ettiğine

Madalya vermek veya kaybetmek; vefalı bir dostunuzu kaybedeceğinize işarettir.
Etiketler; rüyada madalya almak rüyada madalya takmak rüyada madalya aldığını görmek rüyada altın madalya görmek rüyada altın madalya takıldığını görmek rüyada altın madalya kazanmak rüyada bronz madalya almak rüyada büyük altın madalya görmek rüyada altın madalyon görmek rüyada gümüş madalya kazanmak rüyada boynuna madalya takmak rüyada madalyon bulmak rüyada kupa kazanmak rüyada plaket aldığını görmek rüyada ödül kazanmak rüyada ödül töreni görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi