Rüyada MAHALLE Görmek

   Rüyada mahalle görmek, rüyayı gören kişinin, komşuları ile arasında yaşanacak bir sürtüşmeden ötürü sıkıntılı günler geçireceğine delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, uzun bir zamandan beri bir iş için beklediği güzel, hayırlı ve sevinçli bir haber alacağına ve alacağı bu haber üzerine yapacağı işler için çeşitli kararlar vereceğine işaret edilir.


Rüyada Mahallenin Görülmesi rüyada semt ismi duymak rüyada semt görmek rüyada mahalle arkadaşını görmek
Rüyada MAHALLE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MAHALLE Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Semt Görmek
   Rüyada semt görmek, rüya sahibinin, yaşadığı hayattan ve içinde bulunduğu durumdan memnun olduğuna ve bu halin devam etmesini istediğine tabir edilir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda bir mahalle görmeniz; komşularınızdan birisi ile aranızın açılacağına işaret etmektedir.

Molla Cami Tabiri :
   Rüyada bir mahalle görmek, komşularla anlaşamamaya işarettir.

Rüyada Şehir Görmek
   Rüyada şehir görmek, rüyayı gören kişinin, yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım eden, hasta ve yaşlı insanları koruyup gözeten ve Allah yolunda yürüyen biri olduğuna yorulur. Yapılan hatalardan ve kötülüklerden pişman olup tövbe istiğfar etmeye ve Allah’tan af dilemeye delalet edilir.

Rüyada Büyük Şehir Görmek

   Rüyada büyük şehir gören kişinin, iş hayatında yaptığı işlerde ve ortaya koyduğu çalışmalarda her zaman hayır ile karşılaşacağına ve giriştiği tüm projelerde büyük başarılar kazanacağına yorumlanır. Aynı zamanda, yaşadığı ya da yaşayacağı sağlık sorunlarının çok kısa süreli ve çok hafif hastalıklar olacağına işaret edilir.

Rüyada Bir Şehre Girdiğini Görmek
   Rüyada bir şehre girdiğini görmek, rüya sahibinin, dünya hayatında karşısına çıkacak olan sorunlardan, sıkıntılardan ve korkulardan arınmasına ve ferahlığa çıkıp huzur içinde yaşamasına tabir edilir. Ayrıca, yapılacak işlerden kazanılacak büyük miktarda paraya ve yaşanacak bolluk ve berekete yorulur.

Rüyada Bir Şehirden Çıkmak
   Rüyada bir şehirden çıkmak, iş hayatında ve sosyal hayatta yaşanacak ve büyük sıkıntılara sebep olacak problemlere ve bu problemlerden ötürü ortaya çıkacak korkuya ve üzüntüye delalet edilir. Eş, dost ya da akrabalardan birinin iş hayatında ya da sosyal hayatında yaşayacağı bir sorundan etkilenmeye işarettir.
Etiketler; rüyada mahallede gezmek rüyada eski mahallesini görmek islami rüyada kendi mahallesini görmek rüyada oturduğun mahalleyi görmek rüyada semt ismi görmek rüyada semt ismi duymak rüyada semt görmek rüyada mahalle arkadaşını görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi