Rüyada MAHKEME Görmek

   Rüyada mahkeme görmek, yaratanın haklının yanında olmasına işaret eder. Haklının hakkını almasına, haksızın da cezasını bulmasına tabir edilir. Rüya sahibinin akan gözyaşlarının durmasına, acılarının son bulmasına ve dolayısıyla da yüzünün gülmesine işaret eder. Rüyada mahkeme görmek, zor durumda olan kişinin bu durumu yenmesine ve tüm sorunlarını aşmasına delalettir. Bazı rüya tabirleri, bu rüyanın anlamının kişinin içine düştüğü sıkıntılı durumdan kurtulmasının zaman alacağına geldiğini söyler.


Rüyada Mahkemenin Görülmesi
Rüyada MAHKEME Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MAHKEME Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Mahkeme Salonu Görmek
   Rüyasında mahkeme salonu gören kişi, hayatta hiç yaşamadığı bir şey yaşayacak ve hayatla ilgili büyük bir deneyim edinip, yaşadığı olaydan çıkardığı dersi de kulağına küpe yapacak demektir.

Rüyada Mahkeme Kağıdı Görmek
   Rüyasında mahkeme kağıdı gören kişinin, gerçekten de kağıt üzerinde fakat resmi onaydan geçmesi gereken bir işi olacak ve rüya sahibi bu işi kendi lehine neticelendirmek için eğer deyim yerindeyse bir süre devlet dairelerinde yatıp kalkacaktır.

Rüyada Mahkeme Kazanmak
   Rüyasında mahkeme kazandığını gören kişinin rüyası tak aksi şeklinde tabir edilir. Eğer kişinin devlet kapısında bir işi varsa kendisini üzecek bir sonuç alacak demektir. Devlet kapısında her hangi bir işi yoksa da iyiye gitmesini beklediği bir işinin olumsuz şekilde sonuçlanacağı anlamına gelir.

Rüyada Mahkemede Şahit Olmak

   Rüya sahibine büyük keyif verecek ve kanını kaynatacak bazı gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibi daha bu haberi alır almaz, kalbi yerinden çıkacakmış gibi çarpmaya başlayacaktır. Büyük mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Mahkemede Olduğunu Görmek
   Rüya sahibinin hayatının da işlerinin de olmasını istediği gibi olacağına ve bu sayede de huzurunun yerinde olacağına işaret eder. Bu rüya, kişinin hayır ve fayda bulmasına, gönlünün hoş yüzünün de güleç olmasına delalettir.


Tiflisi Tabirleri

Çağdaş Ulema :

Mahkeme görmek; hakkı arayacağınıza

Mahkemeye çağrılmak; takibe alınacağınıza

Mahkemece hüküm giymek/tutuklanmak; bir iş neticesinde takdire layık olacağınız halde takdir görmeyeceğinize

Mahkemede tanık olarak bulunmak; zor durumda kalan birine yardım edeceğinize…

Mahkemede hüküm vermek; bir konuda büyük bir yanılgı içinde olduğunuza ve gerçek haklının diğer taraf olduğuna

Mahkeme kararının size okunduğunu görmek; birtakım şüpheler neticesinde huzursuz günler geçireceğinize

Mahkeme kararını okumak; birinin hakkını yiyeceğinize

Mahkemede idam veya müebbet hapis cezasına çarptırıldığınızı görmek; utanç verici bir olay gerçekleştireceğinize

Birini mahkemeye çekmek; zor ve sıkıntılı bir mücadeleden sonra bir arzunuzun gerçekleşeceğine

Başkası tarafından mahkemeye çekilmek; bencilliğinizden dolayı zarar göreceğinize

Mahkemeyi kazanmak; herhangi bir olayın beklentinizin aksine gerçekleşeceğine..

Mahkemeyi kaybetmek; muhalifleriniz ya da düşmanlarınızla barışmanız gerektiğine işarettir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda bir mahkemede sanık olarak bulunduğunuzu görmeniz; yaşantınızın büyük değişiklikler geçireceğine ve kalbinizi derin üzüntülerin kaplayacağına delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Yeryüzü mahkemelerini görmek adaletin gecikmesine, üzüntü ve kedere, Mahkeme bazen mağdurun bu halinin giderilmesine, zalimin üzülmesine; Mahşerdeki mahkemeyi görmek tam ve mutlak adalete, her şeyin ve her kişinin gerçek yüzünün ortaya çıkmasına, kimilerinin üzülüp, kimilerinin sevinmesine delalet eder.
Etiketler; rüyada mahkemeye çıktığını görmek rüyada mahkemede yargılanmak rüyada mahkeme kazanmak rüyada mahkeme kararı görmek rüyada mahkeme kaybetmek rüyada mahkemede ceza almak rüyada mahkemede sanık olmak rüyada mahkeme kağıdı görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi