Rüyada MAHKUM Görmek

   Rüyada mahkUm görmek, kısmetin kapanmasına, üzüntüye, kedere, hastalığa ve borca işaret eder. Rüya sahibinin elinin kolunun bağlanacağı ve çaresiz durumlara düşeceği anlamına gelir. Bu rüya şer olarak kabul edilir ve bu rüyayı gören kişilerin gözyaşı dökeceği şeklinde tabir edilir.
Hayatın ve düzenin bozulacağına, kabus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına delalet eder. Rüya sahibi üzüntülerin ve sıkıntıların verdiği ağırlık nedeni ile üzerine karabasan çöküyormuş da nefes alamıyormuş gibi kötü hissedecektir.


Rüyada Mahkumun Görülmesi
Rüyada MAHKUM Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada MAHKUM Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Mahkum Ziyaret Etmek
   Rüyada mahkum ziyaret etmek ya da mahkum ziyaretine gitmek, rüya sahibinin çok sevdiği bir kişinin acısına tanıklık edeceğine ve acısını paylaşmak ve hafifletmek için harekete geçip, seferber olacağına işaret eder.

Rüyada Mahkum Olduğunu Görmek

   Bir kimse eğer rüyasında kendisinin mahkum olduğunu görse, o kişi musibetlerle karşılaşır, bilmeden ve elinde olmadan kazaya, belaya, kötülüğe ve kötü kimselere yakın durur. Rüyayı gören kişi için talihsizlik olarak kabul edilir.

Rüyada Hapishane Görmek
   Rüyada hapishane görmek, tövbe etmeye delalet eder. Rüya sahibinin hatalarından ders alacağına, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine tabir edilir. Kişi, tabir yerindeyse sütten ağzı yandığı için bundan sonra yoğurdu üfleyerek yiyecek demektir.

Rüyada Hapishaneye Girdiğini Görmek
   Rüyasında kendini hapishaneye girmiş gören kişi hayattan yana çok şanslı olacak, imkanlarının çokluğu sayesinde hayatına razı gelip, sahip oldukları için Allah’a şükredecektir diye ifade edilir. Bol muhabbete, huzura ve neşeye tabir edilir.

Rüyada Hapishaneden Çıktığını Görmek
   Rüyada hapishaneden çıktığını gören kişi sıkıntılarından yana rahata kavuşacak demektir. Bu rüya, kişinin döktüğü gözyaşının artık kuruyacağına, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine işaret eder.
Etiketler; mahkumun çıktığını görmek tutuklu olduğunu görmek tutuklunun çıktığını görmek mahkumun tahliye olduğunu görmek mahkumun kaçması mahkum birinin çıktığını görmek mahkum ziyaretine gitmek cezaevindeki birinin çıktığını görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi