Rüyada MAHŞER Görmek

   Rüyada mahşer görmek, rüyayı gören kişinin, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına ve kendi işini kuracağına delalet eder. Aynı zamanda, sevdiği kişilerden birine çok istediği bir şey için verdiği sözü tutacağına rivayet eder.


Rüyada Mahşerin Görülmesi
Rüyada MAHŞER Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MAHŞER Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Mahşer Gününü Görmek
   Rüya sahibinin, çok yakın bir zaman içinde çok üzüntülü olaylar yaşayacağına, ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada Mahşer Kalabalığı Görmek
   Rüyayı gören kişinin, işlerinde çok büyük sorunlar yaşadıktan ve üzüntü çektikten sonra kısa zaman içinde çok büyük başarılara imza atacağına, hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, ortak olarak gireceği bir işin ardından kazanacağı para ile kendi işini kuracağına ve kendisini kıskanan ve üzülmesine neden olan kişiler ile tüm bağlarını kopartacağına tabir edilir.

Rüyada Kıyamet Görmek

   Rüya sahibinin, içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmak için Allah yolundan ayrılmaması gerektiğine, çok büyük hatalar yapabileceğine, çok yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak kötü kişilerden uzak durması ve söyleyecekleri sözlere inanması ve kendisini üzen ve yıpratan kişiler irtibatını kesmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Kıyametin Kopması
   Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve sevindirici olayların yaşayacağına, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına ve kendi işini kurarak ailesi ile mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına alamet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Mahşer yerini görmek sırları gizlemeye, yoksulluktan sonra zenginliğe, sözünü yerine getirmeye, korku ve üzüntüden kurtulmaya; Mahşeri görmek bazen hidayet ve tövbeye, geliri az ama şerefli ve önemli bir göreve, güzel ve bekar kadına delalet eder. 
Etiketler; rüyada mahşere yürümek mahşer yerine gitmek hesap gününü görmek mahşerde hesap vermek mahşer meydanını görmek mahşeri kalabalık görmek ahirette hesap vermek kıyamet günü görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi