Rüyada MAKAM Görmek

   Rüyada makam görmek, üstünlük elde etmeye ve özellikle hasımları üzecek bazı başarılara imza atmaya, düşmanlarla verilen mücadelede galip olmaya alamettir. Kişinin yaşamın her alanında gücünü ve yeteneklerini ortaya koyabileceği yepyeni fırsatlar bulacağını, doğru hamleler neticesinde de planlarını istediği gibi hayata geçireceğini işaret eder. Makam görmek, saygın biri olmak, akademik çevrelerde isim yapmak, önemli bir devlet adamı ya da yönetici olmak, liderlik konularında örnek bir başarı elde etmek, icat yapmak şeklinde de yorumlanır ve her açıdan kişiyi onurlandıracak, mutlu edecek gelişmeleri tabir eder.


Rüyada Makamın Görülmesi
Rüyada MAKAM Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?Rüyada Makam Aracı Görmek
   Hiç beklemediği anda kendisini zirveye taşıyacak olan olaylar sayesinde büyük mutluluklar yaşayacak olan rüya sahibinin sevincini herkesle paylaşmak isteyeceğine ve büyük bir kutlama ile başarısını gözler önüne sereceğine işaret eder. Kıskandıran bir iş sahibi olmak, herkesin ağzını açık bırakan lüks bir yaşam sürmek, büyük malikaneler ya da villalar satın almak, işleri büyütmek ve isim yapmak şeklinde de yorumlanır. Hayırlı paralar kazanılacak ferah bir yaşamın delaletidir.

Rüyada Makam Sahibi Olmak

   Uzun ve mücadeleci yollar sonunda kişinin azmederek emeline kavuşacağına, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına ve hak ettiğini alacağına yorumlanır. Sıkıntılı olan miras meselelerini aile büyüklerinden birinin araya girmesi sonucunda çözecek olan rüya sahibinin yeni başlangıçlar yapmak için hevesleneceği, özellikle ailesini de alarak başka bir şehre taşınma planları yapacağı şeklinde de yorumlanır. Şansın bol olduğu, rızkın arttığı, her türlü riski göze alarak işleri daha da büyütecek olan kişinin önemli bir iş adamı olacağını alamet eder.


Etiketler; rüyada makam sahibi birini görmek makam sahibi biriyle konuşmak siyah makam arabası görmek birinin makam sahibi olduğunu görmek makam sahibi birini görmek ne demek makam aracına binmek makam odası koltuğu görmek resmi makam koltuğuna oturmak oturduğunu görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi