Rüyada MAKARA Görmek

   Rüyada makara görmek, hayırlara alamet eder ve iyi şekillerde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin başarılı çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını kurulu bir düzene ve hayatı boyunca kesilmeyecek kazanca kavuşarak alacağına, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına tabir edilir. Rüya sahibi ne kadar çok çalışıyorsa o denli rahat ve zengin yaşayacak demektir.


Rüyada Makaranın Görülmesi rüyada beyaz iplik görmek ne demek rüyada makarna görmek islami rüyada iplik bobini görmek rüyada kırmızı makara görmek ruyada siyah iplik rüyada makara ve iğne görmek rüyada dikiş ipliği görmek rüyada renkli ip görmek ne demek
Rüyada MAKARA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MAKARA Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada İplik Sarılı Makara Görmek
   Rüyayı gören kişinin hayatında her şeyin yolunda ilerleyeceğine, işinin gücünün rast gideceğine, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına işaret eder. Rüya sahibi Allah’ın kendisine sundukları için razı gelecek ve ona şükrü eda etmekten geri durmayacak demektir.

Rüyada Makara Sarmak

   Rüyayı gören kişinin çalışkan, kararlı ve azimli kimse olduğuna yorulur ve rüya sahibinin deyim yerindeyse ekmeğini taştan çıkaracak kadar güç ve kudret sahibi kimselerden olacağına işaret eder. Rüya sahibinin ailesini hiçbir zaman darda bırakmayacağına, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Siyah Makara Görmek
   Rüyayı gören kişinin sağlam ve sarsılmaz bir makama sahip olacağına, yükseldikçe yükseleceğine, başarıya ve zafere doymayacağına alamet eder. Rüya sahibinin işletme sahibi olacağına, patron koltuğunda oturacağına ve çok iyi noktalara geleceğine işaret eder.

Rüyada Yeşil Makara Görmek
   Rüyayı gören kişinin hak yolundan ayrılmadan, helal ve makbul şekilde ekmek kazandığına, namuslu yaşadığına, hırsızdan, arsızdan ve yalancıdan uzak durduğuna, hakkı olmayana yan gözle dahi bakmadığına tabir edilir ve rüya sahibinin dine ve kitaba aykırı olacak hiç bir şeye yakın durmadığına alamet eder.

Rüyada Beyaz Makara Görmek
   Rüyayı gören kişinin iyi niyetlerle ve bismillah çekerek girdiği her işte muvaffak olacağı anlamına gelir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında dikiş makarası görmesi; o kimsenin hayırlı bir sefere çıkacağına işaret eder. İplikleri çürük bir makara görmesi; o kimsenin yapmayı düşündü yolculuğun suya düşeceğine delalet eder.
Etiketler; rüyada makaradan ip çözmek rüyada makara sarmak rüyada makaralar görmek rüyada makara iplik rüyada makara açmak rüyada makarna almak rüyada makaraya sarılı ip görmek rüyada siyah makara ipi görmek rüyada beyaz iplik görmek ne demek rüyada makarna görmek islami rüyada iplik bobini görmek rüyada kırmızı makara görmek ruyada siyah iplik rüyada makara ve iğne görmek rüyada dikiş ipliği görmek rüyada renkli ip görmek ne demek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi