Rüyada MAKARNA Görmek

   Rüyada makarna görmek pek çok şekillerde tabir edilir. Aşk hayatındaki arayışlar ve değişiklikler olarak yorumlanırken bir yandan da küçük ve önemsiz bir hastalık atlatılacağı şeklinde tabir edilir. Rüyasında makarna gören kişinin rüyası onun, dünya nimetlerine olan bağlılığını ve onlardan faydalanma hevesini işaret eder.
   Rüyasında makarna gören kişi ölmeden, her türlü lezzeti tatmak, her şeyin keyfine varmak ister. Bu kişi rahatına düşkün, yemesini seven, eğlenmeye bayılan yani kısacası hayatı ve yaşamayı çok seven kişidir. Ayrıca her çiçeğe konup, her çiçekten ayrı ayrı bal almaya da bir hayli meraklıdır. Rüyada makarna gören kişi işinde oldukça başarılı ve çalışkandır, rüya sahibi girdiği her ihaleyi kazanır, kafasına koyduğu her işi alır. Rüyada eve gelen misafire makarna ikram etmek o kişinin borcunu ödemeye ya da o kişiye zor bir zamanında yardım etmek için borç vermeye delalet eder.


Rüyada Makarnanın Görülmesi
Rüyada MAKARNA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada MAKARNA Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Makarna Pişirmek
   Rüyada makarna pişirmek kişinin sağlığını korumak için aldığı bir karar ve henüz karşısına çıkmamış kısmet olarak değerlendirilir.

Rüyada Makarna Yediğini Görmek

   Rüyada makarna yemek kısmet kapılarının açık olduğuna, şansın yaver gideceğine ve bu sayede rüya sahibinin kısmetlerini toplayarak, rahat ve ferahlık içinde olacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Makarna Satın Almak
   Rüyada makarna satın almak dünya malı ile yorumlanır. Rüyasında makarna satın aldığını gören kişi hem kişisel ihtiyaçlarını gidermek için bir şeyler alacak hem de ileride kaymağını yemek için karlı yatırımlar yapacak demektir.

Rüyada Makarna Paketi Görmek
   Rüyada makarna paketi görmek kişinin yapmak istediği işlerin ve yatırımların hayalidir. Rüyada makarna paketi gören kişi bazı projeler geliştiriyor ve bazı şeylere sahip olmak için plan yapıyor demektir.
Etiketler; rüyada makarnanın dökülmesi makarna görmek diyanet imam nablusi ihya makarna kesmek makarna ikram etmek makarna dağıtmak makarna vermek makarna kusmak makarna almak pişmiş makarna makarna pişirmek makarna paketi makarna yemeği çiğ makarna salçalı makarna makarna atmak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi