Rüyada MAKAS Görmek

   Rüyada makas görmek kişinin hiç yapmadığı bir şey ya da söylemediği bir söz için suçlanmasına ve üzülmesine işaret eder. Rüya sahibi hak etmediği bir suçlamaya maruz kalacak ve üzülecektir. Rüyada makas görmek iyi değildir, üzüntü ve sıkıntı anlamına gelir. Kötü ve üzücü haberler almaya işaret eder. Rüyada görülen makas, aklıselim bir kimsenin cahil halka liderlik yapmasına, onları sakinleştirmesine ve onlara doğru yolu göstermesine yorulur.
   Rüyada makas görmek aynı zamanda evlatlara ve yeni bir evlat sahibi daha olmaya delalet eder. Rüyasında makas gören kişinin ailesi biraz daha genişleyecek demektir, çünkü bu kişinin ailesine yeni bir fert daha katılıyor. Bazı rüya tabirleri makasın, olan bir şeyin hep ikincisine işaret ettiği yorumunu yapar. Örneğin; ikinci çocuk, ikinci ev, ikinci araba şeklinde olduğunu söylerler.


Rüyada Makasın Görülmesi
Rüyada MAKAS Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MAKAS Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Makas Almak
   Rüyada makas alan kişinin işleri çoğalır, kazancı, malı ve rızkı artar.

Rüyada Makas Vermek
   Rüyada makas vermek yapılacak olan maddi ya da manevi desteğe delalet eder. Rüyada birine makas verdiğini gören kişi, bu kişiye malından ya da parasından bir miktar verecek demektir.

Rüyada Makas Bulmak

   Rüyada makas bulmak kişinin sağlık, mutluluk ve huzur bulmasına, borçlarını ödeyip bolluğa kavuşarak rahat bir nefes almasına yorulur. Rüyada makas bulmak kişinin esenlik bulması ve yüzünün gülmesi anlamına gelir.

Rüyada Makas İle Saç Kesmek
   Rüyada makasla saç kestiğini gören kişi meslek hayatında bazı atılımlar gerçekleştirecek ve başarıları sayesinde yeni işler alacak demektir. Rüyada makasla saç kesmek aynı zamanda kişi için gideceği bir yol olarak tabir edilir.

Rüyada Makas Kırılması
   Rüyada makasın kırıldığını görmek iyi değildir, rüya sahibinin maddi zarara uğrayacağı anlamına gelir.
Etiketler; makasla elbise kesmek makas bulmak makasın kırıldığını görmek makas vermek makasla saç kesmek makas aramak makas kaybetmek makasla bir şey kesmek başkasının elinde makas görmek kırık makas görmek makasla ip kesmek makas kırılması makas görmek modern makasla kağıt kesmek makasla saç kesmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi