Rüyada MAKAT Görmek

   Rüyada makat görmek, rüyayı gören kişinin, işlerinde meydana gelecek ve yeni iş kollarına girmesi için fikirlerine destek sağlayacak büyük miktardaki parasal artışa ve kazancının ve malının gün geçtikçe bollaşacağına delalet eder.


Rüyada Makatın Görülmesi
Rüyada MAKAT Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MAKAT Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Makatında Bir şey Görmek
   Rüyada makatında bir şey görmek, işlerinin bir türlü yoluna girmemesine, yapılan işlerin boşa gitmesine ve iş hayatında sürekli inişli ve çıkışlı dönemler geçirmesine tabir edilir.

Rüyada Makatını Temiz Görmek
   Rüyada makatını temiz görmek, rüyayı gören kişinin, çok iyi işlere gireceğine, bu işlerden çok büyük fayda sağlanacağına ve para ve mal kazanılacağına işaret eder.

Rüyada Makatını Büyümüş Görmek

   Rüyada makatını büyümüş görmek, iş hayatında yapacağı çalışmalarla işlerinde çok iyi yerlere geleceğine, bol para kazanacağına ve malının artacağına yorumlanır.

Rüyada Makatını Küçülmüş Görmek
   Rüyada makatını küçülmüş görmek, iş hayatında ve işlerinde sorunlar yaşayacağına, işinde dar boğaza gireceğine ve ticari faaliyetlerinde azalma başlayacağına delalet eder.

Rüyada Makatında Çıban Görmek
   Rüyada makatında çıban görmek ve oturamamak, iş hayatında belli bir düzeni tutturamamaya, işinden atılmaya ya da işten çıkarılmaya ve ticaretle ilgileniliyorsa iş yerinin batacağına yorumlanır.

Rüyada Makatına İğne Battığını Görmek
   Rüyada iğne battığını görmek, iş hayatında ya da sosyal hayatta işlerde ve çalışmalarda engel olan birşeylerin var olduğuna ve çalışmaları ve işleri baltalayacağına ve iş içinde sorunlar yaşanmasına sebep olacağına tabir edilir.

Rüyada Makatının Çamurlandığını Görmek
   Rüyada makatının çamurlandığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında doğruluktan ve Allah yolundan ayrılacağına, işlerinde ve çalışmalarında yalana dolana ve üçkağıda başvuracağına delalet eder.

Rüyada Makatının Sancılandığını Görmek
   Rüyada makatının sancılandığını görmek, bir eş, dost ya da akrabaya verilmiş olan sözden dönüleceğine işarettir.
Etiketler; rüyada makattan kıl kurdu çıkması makata parmak sokmak makattan ip çıkması makata parmak yemek makattan ameliyat olmak makatta kıl makat temizlemek makatta yara makat deliği yalamak başkasının makatını görmek kadın makatı görmek erkek makatı görmek eşinin makatını görmek makata birşey sokmak erkek anüsü görmek anüs yaladığını görmek baskasinin makatini görmek makatta yara görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi