Rüyada MAL Görmek

   Rüyada mal görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok büyük başarılar getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına delalet eder.


Rüyada Malın Görülmesi
Rüyada MAL Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MAL Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Mal Satmak
   Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri kötü bir şekilde giden işlerini düzeltecek ve kendisine çok büyük kazanç sağlayacak büyük bir fırsatı geç kaldığı için kaçıracağına, bu yüzden çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine, çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına ve bazı kötü olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Mal Paylaşmak
   Rüya sahibinin, büyük sıkıntılar yaşadığı bir dönemde sıkıntısını giderecek ve sorunlarını çözecek bir kazanç elde edeceğine, ancak bu kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına ve büyük ferahlığa çıkılacağına alamet eder.

Rüyada Mal Sahibi Olmak

   Gösterdiği üstün performans ile çok hayırlı ve büyük paralar elde eden rüya sahibinin, çok başarılı ve kazançlı işlere gireceğine, iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına rivayet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, binbir zahmet çekerek ve alın teri dökerek helal kazanç elde ettiğine yorumlanır.

Rüyada Mal Sahibini Görmek
   Elinden geldiği kadar sağlam ve düzgün bir şekilde iş yapılması için koşturan rüya sahibinin, etrafındaki insanları da buna göre seçeceğine, bu yolla işlerini daha pratik ve hızlı hale getireceğine ve atılan adımların çok büyük ses getireceğine, başarılı işler sayesinde rüya sahibinin her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Dünya için gerekli olan fakat onlarla birlikte yaşanan fitneye, çekilen sıkıntılara delalet eder. Zira yoksulluk zillet, varlık ise sıkıntı ve mücadeleyi beraberinde getirir.
Etiketler; rüyada mal satmak rüyada malını çaldırmak rüyada malak görmek rüyada mal almak rüyada malına zarar verilmesi rüyada malatya'ya gitmek rüyada mal yüklü kamyon görmek rüyada mal kesmek rüyada müşteriye satış yapmak rüyada müşteriye mal satmak rüyada mal paylaşımı görmek rüyada inek görmek neye işarettir rüyada dana görmek rüyada tosun görmek rüyada öküz görmek rüyada ahır görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi