Rüyada MALA Görmek

   Rüyada mala görmek, rüyayı gören kişinin alın teri ile elde edeceği mallara ve paraya alamet eder ve makbul işler yapmaya, başarılı olmaya, inançla ve cesaretle yürümeye, yaşam mücadelesinden vazgeçmemeye, bu sayede rızkını çoğaltmaya ve işlerini de genişletmeye işaret eder. Rüya sahibinin kariyer edinmek için harcadığı nefesin boşa gitmeyeceğine, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına delalet eder.


Rüyada Malanın Görülmesi
Rüyada MALA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MALA Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Mala Vurmak
   Rüyayı gören kişinin mesleğinde çok başarılı olacağı, ilerleyeceği, en üst noktalara çıkacağı, rakipsiz hale geleceği anlamına gelir ve rüya sahibinin ticaret ehli, işinde profesyonel kimseler arasına gireceği ve her geçen gün ticarette büyüyeceği ile tabir edilir.

Rüyada Çimento Görmek
   Rüyayı gören kişinin uzun zamandır planladığı yatırımları elde edeceği hayırlı bir fırsat sayesinde gerçekleştireceği, rahata ereceği, manevi olarak güçleneceği kadar maddi olarak da kazanımlar elde edeceği anlamına gelir. Küçük bir kısmet almaya ve ondan büyük oranda menfaat elde etmeye yorulur.

Rüyada Kürek Görmek

   Rüyayı gören kişinin yaşamına kolaylık katan, işlerini gören, evini çekip çeviren, deyim yerindeyse arkasını toplayan, günlük yaşamını düzenleyen ona fayda sağlayan bir hanımın varlığına tabir edilir. Bu kişinin sekreter, danışman, eş, anne ya da kardeş olabileceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada El Arabası Görmek
   Rüyayı gören kişinin kendisine hayır, mutluluk ve huzur getirecek bir yenilik yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatıyla ilgili yapacağı bir değişikliğin ona çok iyi geleceğine, şans ve uğur getireceğine yorulur.

Rüyada Kazma Görmek
   Rüyayı gören kişinin ekonomik durumunun düzeleceğine, işlerinin yolunda gideceğine, hayatının hayırlı yönde ilerleyeceğine delalet eder ve rüya sahibinin ticarette hedeflediği rakamları yakalaması sayesinde yaşamının kolaylaşacağına, elinin de bolluk ve bereket göreceğine yorulur.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada mala görülmesi çalışmaya yorumlanır. Bir kişinin rüyasında elindeki mala ile bazı tamiratlar yaptığını görmesi; o kimsenin elindeki işleri bitirmek amacıyla gece gündüz çalışması lazım geldiğine yorumlanır.
Etiketler; rüyada mala ile sıva yapmak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi