Rüyada MANDA Görmek

   Rüyada manda görmek, rüya sahibinin sonsuz bir sabrı olduğuna ve çevresi tarafından kendisi içi peygamber sabrına sahip olduğunun söylendiğine tabir edilir. Rüya sahibi hiçbir koşulda ve şartta insanlıktan çıkmak istemez, bu nedenle en kötü olayda bile sesini yükseltmediği gibi büyük bir sabır örneği gösterir. Çünkü rüya sahibi rezilliğe ve rezil olmaya tahammülü olmayan, toplumda küçük düşmektense dişlerini sıkmayı yeğleyen kişi olarak tabir edilir. Bu kişi özel hayatında da son derece cefakardır.


Rüyada Mandanın Görülmesi
Rüyada MANDA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MANDA Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Manda Kovalaması
   Rüyasında manda kovaladığını gören kişinin, peşinde koştuğu büyük ve karlı bir ihalenin rüyasına girdiği tabir edilir. Rüyada manda gören kişi büyük bir iş kovalıyor ve bu işi almanın hayaliyle uyuyup uyanıyor demektir.

Rüyada Manda Kesmek
   Rüyasında manda kestiğini gören kişi, tabiri caizse büyük bir pastanın en büyük diliminden nasiplenecek ve maddi anlamda hatırı sayılır düzeyde bir kazanç elde edecektir. Bu kısmetle birlikte rüya sahibinin yükü hafifleyecek, işleri kolaylaşacaktır.


Rüyada Manda Sürüsü Görmek

   Rüyada manda sürüsü görmek o yerde büyük pahalılık olacağına, her şeyin etiketinin iki katına çıkıp, insanların alım gücünün azalacağına tabir edilir. Yani herkesi ilgilendiren bir sorun olacağı anlamına gelir.

Rüyada Manda Sağmak
   Rüyada manda sağmak rızık bulmaya işaret eder. Rüya sahibinin, rüyasında sağdığı süt miktarınca kazanca kavuşacağına tabir edilir. Diğer bir yandan da toplu para almak şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Manda Boku Görmek
   Rüyasında manda boku gören kişi bereket bulur, zenginliğe kavuşur. Bu rüya, dünya malına sahip olmakla tabir edilir. Rüya sahibinin elde edeceği daireye, dükkana, arsaya, tarlaya ya da apartman dairesine işaret eder. Rüyasında manda boku gören kişi dünya malından bolca faydalanır, evlatlarına yüklü miktarda para ve mal bırakır.
Etiketler; rüyada manda kesmek rüyada manda yoğurdu görmek rüyada manda sağmak rüyada manda sütü görmek rüyada manda satın almak rüyada manda görmek diyanet rüyada manda inek görmek rüyada manda pisliği görmek rüyada manda kovalaması görmek rüyada manda sürüsü görmek rüyada manda saldırması rüyada manda yavrusu görmek rüyada manda tarafından kovalanmak rüyada kızgın manda görmek rüyada manda doğumu görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi