Rüyada MANDALİNA Görmek

   Rüyada mandalina görmek bol rızık, bol şans ve bol mutluluk olarak tabir edilir. Rüyasında mandalina gören kişinin şen şakrak ve hayat dolu biri olduğu yorumu yapılır. Bu kişi yaşamayı çok seven, parasını yerinde kullanan, birikim yapan ama aynı zamanda yemeyi ve eğlenmeyi de ihmal etmeyen kişidir.
Rüyasında mandalina gören her bir kişinin hayatında mutlaka güzel şeyler olur. Küs olan kişiler barışır, ayrı olan kişiler kavuşur, parasız olanlar iş sahibi olur. Daha önceki rüya tabirlerinde de belirttiğimiz gibi rüyada yenilecek şeyler görmek daima kısmettir. Rüyada görülen mandalina bir yandan da rızık, nimet ve para anlamına gelir.


Rüyada Mandalinanın Görülmesi
Rüyada MANDALİNA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada MANDALİNA Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Mandalina Yemek
   Rüyada mandalina yemek kişinin farklı yerler görmek, keşfedilmemiş koylar keşfetmek ve balta girmemiş ormanlarda gezmek için ne kadar heveslendiğine işaret eder. Rüya sahibi olan kişi, muhteşem yerlere gidecek ve ömrünün sonuna kadar unutamayacağı güzellikte yerler görecek demektir.

Rüyada Mandalina Ağacı Görmek

   Rüyada mandalina ağacı görmek uğur olarak kabul edilir. Rüya sahibine uğur ve mutluluk getirecek işleri sembolize eder.

Rüyada Mandalina Toplamak
   Rüyada mandalina toplamak, rüya sahibinin en karamsar olduğu ve en işin içinden çıkamadığı bir anda karşısına çıkacak ve kendisini bu zor durumdan kurtaracak şans olarak tabir edilir.

Rüyada Mandalina Bahçesi Görmek
   Rüyada mandalina bahçesi görmek, rüya sahibinin zevk ve eğlencesidir. Rüya sahibi istediği zevki yaşayacak, hiçbir eğlenceden de geri kalmayacak diye yorumlanır.

Rüyada Mandalina Almak
   Rüyada mandalina almak evlilik hayatına işaret eder. Rüya sahibinin eşi ile arasının iyi olduğu, eşiyle hoş sohbette olduğu, evdeki rızkın bol olması nedeni ile geçim sıkıntıları çekmedikleri ve dolayısıyla da ailede huzurun ve mutluluğun hakim olduğu yorumu yapılır.
Etiketler; rüyada mandalina yemek rüyada mandalina soymak rüyada mandalina vermek rüyada mandalina toplamak rüyada mandalina koparmak rüyada mandalina almak rüyada yeşil kabuklu mandalina görmek rüyada soyulmuş mandalina görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi