Rüyada MANİKÜR Görmek

   Rüyada manikür görmek, rüyayı gören kişinin, işlerinin yakın bir zaman içinde açılacağına, maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına ve eskisinden daha sıhhatli bir şekilde ayağa kalkacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, kendisini iş konularına çok kaptırmasından ötürü ailesini ve sevdiklerini boşlayacağına ve bu yüzden sorun yaşayacağına delalet eder.


Rüyada Manikürün Görülmesi
Rüyada MANİKÜR Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MANİKÜR Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Manikür Yaptırdığını Görmek
   Rüyayı gören kişinin, dış görünüşüne çok önem veren bir kişi olduğuna, bu sayede insanlar tarafından çok büyük güven duyulan birisi olarak sevildiğine, kendisini çok daha rahat bir işin içinde bulacağına, yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına ve maddi olarak çok iyi işler ortaya koyacağına tabir edilir.

Rüyada Manikür Pedikür Yaptırmak

   Rüya sahibinin, kısa süre içinde alacağı, çok büyük kazançlara ve çok hayırlı çalışmalara vesile olacak bir habere delalet eder. Bu haber ile işlerinde hiç olmadığı kadar iyi bir konuma geleceğine, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına ve aile hayatı içinde büyük bir mutluluk verecek haberler alacağına rivayet eder.

Rüyada Manikür Seti Görmek
   Rüyayı gören kişinin, sevdiği kişilerden birinin çok meraklı bir kişi olduğuna, bu hali yüzünden istemediği olaylar yaşayarak hem kendisinin hem de çevresindeki insanların başlarını belaya sokacağına, bu yüzden hiç olmadığı kadar zor durumlara düşeceğine, sorunlu bir hayat yaşayacağına ve zarar edeceğine alamet eder.

Rüyada Manikür Makası Görmek
   Rüya sahibinin, işlerinin çok zor bir duruma düşeceğine, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine ve kendisini sıkıntıya sokmaya çalışan insanlar yüzünden kötü günler yaşayacağına yorulur.
Etiketler; rüyada manikür yapmak rüyada manikürlü el görmek ruyada manikur yaptigini gormek rüyada manikür makası görmek rüyada manikür yapıldığını görmek rüyada birine manikür yapmak rüyada başkasına manikür yapmak rüyada manikür yaptırmak ne demek rüyada erkeğin manikür yaptırması rüyada pedikür yaptırmak rüyada manikür pedikür yapmak rüyada ayağa pedikür yaptırmak rüyada birine pedikür yapmak rüyada manikür seti görmek rüyada tırnak etlerini kesmek rüyada manikürlü el görmek rüyada kendine manikür yapmak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi