Rüyada MANKEN Görmek

   Rüyada manken görmek, rüya sahibinin, yapacağı işlerde göstereceği azim ve sabır sayesinde çok iyi işlere imza atacağına ve işlerinin bu sayede büyüyerek çok iyi bir hal alacağına işaret edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, kalbinin kapılarını kapattığı bir anda karşısına çıkan bir kişi ile yaşayacağı aşk yüzünden çok sıkıntılı duruma düşeceğine yorulur.
   Rüyada manken görmek, yüzündeki maske ile insanları kandırmaya çalışıldığına ve saçma bir şekilde hareket edildiğine delalet eder.


Rüyada Mankenin Görülmesi
Rüyada MANKEN Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada MANKEN Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Mankenlik Yaptığını Görmek
   Rüyada mankenlik yaptığını gören kişinin, iş hayatında girişken her işte başarı sağlayabilecek bir kişi olduğuna ve yeni girişimler yapıp yeni işler kurmak için gerekli olan tüm özelliklere sahip olduğuna tabir edilir.

Rüyada Manken Olmak

   Rüyada manken olmak, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan olaylar karşısında çok kararsız kalındığına ve bu yüzden çok stres yaşandığına işaret edilir.

Rüyada Mankenlik Ajansı Görmek
   Rüyada mankenlik ajansı görmek, verilecek en küçük karar için bile çok büyük hayaller kurulduğuna ve bu yüzden hayallerin gerçekler yerine geçtiğine delalet edilir.

Rüyada Bir Modele Bakan Kimse Görmek
   Rüyada bir modele bakan kimse görmek, iş hayatındaki ya da sosyal hayattaki arkadaşlardan bazılarının çıkaracağı dedikodulara ve bu dedikodular yüzünden çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına yorulur.

Rüyada Kapak Modeli Görmek
   Rüyada kapak modeli gören kişinin, insanlar arasında kötü bir özelliği yüzünden insanlar tarafından dedikodu malzemesi yapılacağına tabir edilir.


Tiflisi Tabirleri

Çağdaş Ulema :

(Erkekler için) manken görmek;
   Bir aşk arayışına çıkacağınıza, ancak bu konuda dikkat etmeniz gerektiğine

(Kadınlar için) manken görmek;
   Kendinize yeni ve güzel elbiseler satın alacağınıza


Kendinizi manken olarak görmek ;
   Önemli biri olmak isteyeceğinize ama olamayacağınıza veya bir şeye sahip olmak isteyeceğinize ama onu elde edemeyeceğinize işarettir.
Etiketler; rüyada manken olmak rüyada mankenlik yapmak rüyada mankenlik yaptığını görmek rüyada manken gibi yürümek rüyada manken üzerinde gelinlik görmek rüyada mankenlik teklifi almak rüyada manken görme rüyada ünlü kadın manken görmek rüyada vitrin mankeni görmek rüyada manken olduğunu görmek rüyada ünlü manken rüyada kendini manken olarak görmek rüyada manken gibi yürümek rüyada elbise mankeni görmek rüyada erkek manken görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi