Rüyada MANTI Görmek

   Rüyada mantı görmek, geçimsizlik, uyumsuzluk ve tartışma yaşamaya delalet eder. Rüyasında mantı gören kişi, kolay beğenmeyen, zor ve zahmetli kişi olarak tabir edilir. Rüya sahibi için kahrı çekilmez kişi olduğu yorumu yapılır. Kimseye benzemeyen, kendine özgü inanış ve yaşayış tarzı sayesinde herkesin kendisine ayak uyduramadığı kişidir. Rüyasında mantı gören kişi gittiği hiçbir yerde kimseye uyum sağlamaz ve kimseyle anlaşamaz. Bu rüya, insanlarla yaşayacağı sorunların ve kavgaların artacağına ve rüya sahibinin çok daha büyük bir sinir harbi yaşayacağına tabir edilir.


Rüyada Mantının Görülmesi
Rüyada MANTI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MANTI Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Mantı Yemek
   Rüyada mantı yemek, gerçek manasına benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin midesine ve damak tadına çok düşkün olduğuna, yemek yemeye bayıldığına, yeni bir lezzet tatmak için kilometrelerce uzunluktaki bir yolu gidebileceğine işaret eder.

Rüyada Mantı Yapmak
   Rüya sahibinin yarınlarıyla ilgili hedeflerine ve hayallerine delalet eder. Rüyasında mantı yaptığını gören kişinin gelecekle ilgili çok büyük idealleri olduğu ve her gününü bu hayallerini gerçekleştirmenin heyecanı ile yaşadığı anlamına gelir.

Rüyada Mantı Pişirmek

   Rüyada mantı pişirmek, rüya sahibinin işlerinden başarıyı yakalamak için her geçen gün bir adım daha fazladan attığına ve başarıya çok yaklaştığına işaret eder. İş hayatında büyük ve güzel gelişmeler olacağı anlamına gelir.

Rüyada Mantı Hamuru Görmek
   Rüya sahibinin ekmek parası kazanmak için çektiği zahmetin ve çilenin bitmesine, işinde daha iyi bir yere getirilip, omuzlarındaki ağır yükün azalarak, daha rahat çalışacak olmasına delalet eder.

Rüyada Mantı Yapıldığını Görmek
   Rüya sahibinin, patronunun karşısına onu memnun edecek yeni bir projeyle çıkacağına, bu iş sayesinde de patronunun gözüne girmesine ve kendisinin takdirini almasına tabir edilir. Bu projenin başarılı olması durumunda rüya sahibi iyi bir terfi alacaktır.
Etiketler; rüyada mantı yapmak rüyada mantı yemek rüyada mantı almak rüyada mantı dağıtmak rüyada mantı satmak rüyada mantı yemek islami rüyada mantı çorbası görmek rüyada mantı yemek diyanet rüyada pişmiş mantı görmek rüyada mantı yapıldığını görmek rüyada yoğurtlu mantı görmek rüyada mantı pişirmek rüyada yoğurtlu mantı yemek rüyada mantı sıkmak rüyada birinin mantı yaptığını görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi