Rüyada MANTO Görmek

   Rüyada manto görmek, mekan değişikliği yapmaya yani iş için ya da seyahat için bir yere gitmeye delalet eder. Bazı rüya tabirlerine göre manto, sıkıntı ve zorluk anlamına gelirken bazılarına göre de temiz manto görmek, mutluluk, huzur, yenilik ve değişim şeklinde yorumlanır.
Bu rüyanın yorumu mantonun nasıl olduğuna bağlı olarak değişkenlik gösterir. Örneğin çirkin ve rengi solmuş bir manto dert, sıkıntı, üzüntü anlamına gelirken, şık ve canlı renklerdeki bir manto sevinç ve hayır olarak ifade edilir.


Rüyada Mantonun Görülmesi
Rüyada MANTO Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MANTO Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Manto Giyinmek
   Rüyada manto giyinmek, rüya sahibinin ümidini kestiği için artık aklına getirmediği, varlığını dahi unuttuğu bir işten yana sürpriz bir gelişme olacağına ve kişinin olmayacağı konusunda kendini telkin ettiği ve durumu kabul ettiği bu işin adım adım ilerlemeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Manto Almak
   Rüyada manto almak, rüya sahibinin huzurlu günlere kavuşacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine tabir edilir. Borçların kapanacağı, işlerin yoluna gireceği, hayatın kolaylaşıp, rüya sahibinin rahata ereceği günlerin geleceğine yorulur.

Rüyada Manto Kaybetmek
   Rüyasında manto kaybettiğini gören kişinin işleri bozulacak demektir. Rüya sahibi maddi anlamda zarar edecek, borçlarını ödeyemez olacak ve bir yandan da geçim sıkıntısına düşecektir. Manto kaybetmek uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir.

Rüyada Eski Manto Görmek

   Rüyada eskimiş bir manto görmek, ticarette kayba uğramaya işaret eder. Rüya sahibinin büyük kar elde edeceği umuduyla girdiği işlerden yana şanssızlık yaşayacağına ve bu işe ayırdığı sermayeyi kaybedeceğine, bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada Yeni Manto Giyinmek
   Rüyasında üzerine yeni bir manto giydiğini gören kişi, hayatından memnun olacağı, kimsenin keyfini bozup, neşesini kaçırmayı başaramayacağı kadar güzel günler yaşayacaktır.
Etiketler; rüyada manto kaybetmek rüyada manto satın almak rüyada manto giymek nedir rüyada manto yıkamak rüyada manto giyip çıkarmak rüyada çantanın kaybolması rüyada manto hediye almak rüyada manto dikmek rüyada mantolu kadın görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir rüyada siyah beyaz uzun manto giymek rüyada kahverengi manto giymek rüyada birinin manto giydiğini görmek rüyada manto hediye almak rüyada mavi manto görmek

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi