Rüyada MARGARİN Görmek

   Rüyada margarin görmek, rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse ayağını yorganına göre uzatmaya çalışan, tutumlu ve tasarruflu bir kişi olduğuna, gereksiz harcamalar yapmadığına, ama sağlığı ve boğazı söz konusu olduğunda da hiçbir harcamadan kaçınmadığına alamet eder. Rüya sahibinin kendisince gereksiz tüketim saydığı şeyleri azaltmaya çalışacağına fakat bunun aile bütçesine hiçbir katkı sağlayamayacağına ve başka bir yerden açık vereceğine tabir edilir.


Rüyada Margarinin Görülmesi
Rüyada MARGARİN Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MARGARİN Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Margarin Yemek
   Rüyayı gören kişinin kolay yoldan rızık ve kazanç elde edeceğine, rahat şekilde geçineceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, yaşamın güzelliklerinden daha fazla istifade etmenin yollarını bulacağına, yokluktan, çileden ve zahmetten kurtulacağına ve elinin bolluk içinde olacağına rivayet edilir.

Rüyada Margarin Eritmek

   Rüyayı gören kişi için uğursuzluk, musibet ve melanet olarak kabul edilir. Rüya sahibinin karşısına çıkacak bazı aksilikler ve engeller nedeniyle bütün planlarının, çalışmalarının ve hayatının alt üst olacağına, kişinin evden çıkamaz durumlara geleceğine ve sadece kendi canını düşünür hallere düşeceğine işaret eder.

Rüyada Margarin Yağ Yemek
   Rüyada margarin yağ yemekle, margarin yemek aynı şeylerdir ve hemen hemen aynı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin rahata ereceğine, işinde bol kazanç elde edeceğine, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına bu sayede borçlarından kolaylıkla kurtulacağına, kötü günleri geride bırakacağına, güzel günlere kavuşacağına ve yüzünün güler olacağına delalet eder.

Rüyada Margarin Almak
   Rüyayı gören kişinin dünya nimetlerinin fazlasıyla nasipleneceğine, ağız tadına kavuşacağına, kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına, kendisine külfet olan maddi ve manevi her türlü ağırlıktan kurtulacağına, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada Sana Yağ Görmek
   Rüyayı gören kişinin yarınlarını düşünerek bazı kararlar alacağı bu kararların kendisine başarı, iyilik ve hayır getireceği anlamına gelir.
Etiketler; rüyada margarin almak rüyada margarin eritmek rüyada margarin yağ görmek rüyada margarin yağ yemek rüyada erimiş margarin görmek rüyada margarin yağ aldığını görmek rüyada katı yağ görmek rüyada erimiş margarin görmek rüyada yağ erittiğini görmek rüyada kızgın yağ görmek rüyada tereyağ görmek rüyada buzdolabı görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi