Rüyada MARKA Görmek

   Rüyada marka görmek, iş yaşamında meydana gelecek güzel ve mutluluk verici gelişmeleri işaret eder. Büyük bir projede görev almak suretiyle bir anda sivrilmek, yapılan etkili bir konuşma ile iş ortamında herkesi kendine hayran bırakmak, yeni iş teklifleri almak demek olan rüya, kişinin çalışma hayatında yolunun açık olacağını, sıkıntının, derdin kendisine uğramayacağını, maddi açıdan ne isterse elde edip, alım gücünün yüksek olacağını da bildirir. Marka gören kimseler kendi işlerini açtıkları takdirde kısa sürede ülke çapında ün kazanan bir marka haline gelirler ve çok zengin bir hayata sahip olurlar. Bekar kimseler için kariyer konusunda başarılı, aileden zengin ve görgülü bir hanımla evlilik yapacaklarına alamettir. İş dünyasında önemli bir ismin kişiye vereceği bir öğüt sayesinde ilerleme kaydetmek, başka insanların fikirlerinden etkilenmek ve kendi fikirlerini daha doğru şekilde ortaya koymak, her ortamda kendini savunmak manasındadır.


Rüyada Markanın Görülmesi
Rüyada MARKA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MARKA Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Marka Kıyafetler Satın Almak
   Kaliteli bir hayata, iyi dostlara, güler yüzlü, anlayışını esirgemeyen, her zaman kişinin en büyük destekçisi olan biriyle evlenmeye alamettir. Rüya sahibinin arzu ettiği, kalbinden geçirdiği pek çok isteğinin gerçek olmasına, aşk konusunda murada ermeye yorumlanır. Kişinin anne ve babası hayattayken başarılarıyla onları gururlandıracağını, her fırsatta ailesine olan minnettarlığını kanıtlayacağını ve iyi bir evlat olarak anılacağını da bildirir.

Rüyada İsmini Marka Yapmak

   Büyük bir başarının anahtarını ele geçirmek anlamına gelir. Rüya sahibi altın niteliğinde bir fırsatı en iyi şekilde değerlendirecek ve bundan sonraki yaşamını bambaşka bir yöne taşıyacak demektir. Hayat boyu güzel gelişmelerin yaşanacağını, ölümsüz eserler bırakılacağını bildiren rüya, sanatla uğraşmanın veya kitap yazarak geniş kitlelere ulaşmanın da işaretini verir.
Etiketler; marka eşarp görmek marka araba görmek markalı çanta görmek marka ayakkabı görmek markalı saat görmek marka görmek marka çanta görmek marka giyinmek marka saat görmek rüya marka kazak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi