Rüyada MARTI Görmek

   Rüyada martı görmek, her derde deva olacak haber ya da kişi olarak tabir edilirken diğer yandan da rüya sahibi için iyilikle, hayırlı ve güzel olanla karşılaşmasına delalet eder. Kısmet anlamına gelir. Rüya sahibi için bol kısmetli olduğu yorumu yapılır. Rüyada martı görmek, hayatın da işlerin de tam da olması gerektiği gibi yani rüya sahibine fayda getirecek ve mutluluk verecek şekilde gideceği anlamına gelir. Sağlık, şifa, huzur ve para ile değerlendirilir.


Rüyada Martının Görülmesi
Rüyada MARTI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MARTI Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Martı Öldürmek
   Rüya sahibinin yaşam şartlarının en üst seviyede olmasına yani hayat standartlarının çok yüksek olmasına tabir edilir. Bu bolluk ve rahatlık rüya sahibine gökten zembille gönderilmemiş, rüya sahibinin tırnakları ile kazıyarak elde edilmiştir.

Rüyada Martı Saldırısı
   Rüya sahibinin güvenliğini tehdit eden kişilerin varlığına işaret eder. Rüyada kendisine martı saldırdığını gören kişinin çevresinde kötü niyetli kişiler dolaşıp duruyor ve açık bekliyorlar demektir.

Rüyada Martı Yakalamak

   Rüyada martı yakalamak şans anlamına gelir. Rüya sahibinin her türlü problemine bir çözüm bulmasına ve başına dert olan işlerden kendini kurtarmasına işaret eder. Bu sayede kişi, işine daha iyi kanalize olacak ailesiyle de daha fazla ilgilenme imkanı bulacaktır.

Rüyada Martı Yumurtası Görmek
   Büyük ve yüklü bir kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin nasıl harcayacağını ve bitireceğini şaşıracağı kadar büyük paralar kazanması şeklinde tabir edilir. Kişi, eline geçen bu şansı ne yaparsa doğru kullanır ve üzerine ekler diye düşünüp duracaktır.

Rüyada Martı Yavrusu Görmek
   Rüyada martı yavrusu görmek, afiyette olmaya ve rüya sahibinin her türlü zevki tatmasına her tür güzelliği yaşamasına işaret eder. Bu kişi Allah’ın yarattığı tüm faydalı şeylerden istifade edecek ve ölürken gözü açık gitmeyecektir.
Etiketler; martı tutmak martı öldürmek martıyla konuşmak martı sevmek martı ve deniz görmek martı avlamak martı sürüsü görmek evin içinde martı görmek uçan martı görmek denizin üstünde martı görmek martının eve girmesi martının uçtuğunu görmek martı saldırısı martı beslemek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi