Rüyada MASA Görmek

   Rüyada masa görmek iş ile ilgili olan evraklara ve meselelere delalet eder. Rüyada masa gören kişi işinde çok özverili ve fedakar kimse olarak tanımlanır. Hatta öyle ki rüya sahibinin tam bir iş kolik olduğu yorumu yapılır. Rüyada masa gören kişi, işine aşıktır, rüya sahibinin kariyer edinme isteği onun için önceliklidir ve her şeyin başında gelir.
   Rüyada masa görmek sadece iş hayatı ile sınırlı değildir aynı zamanda hane içi ile de tabir edilir. Üzerinde içi yemek dolu tabaklar olması rüya sahibinin evinde hiçbir zaman geçim sıkıntısı yaşanmayacağına ve nimetin eksik olmayacağına delalet eder. Fakat rüyada masanın üzerinde içi boş tencereler ya da tabaklar görmek nimetin ve rızkın kesilip, hane içinde darlık olacağı şeklinde tabir edilir.


Rüyada Masanın Görülmesi
Rüyada MASA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada MASA Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Masa Taşımak
   Rüya sahibinin işini ve evini değiştirmek istediğine işaret eder. Rüya sahibi işverense yeni bir ofise taşınmak istiyordur, işçiyse işini değiştirmek istiyordur. Oturduğu evden de başka bir eve çıkmak istiyor demektir.

Rüyada Masa Başında Çalışmak
   Rüya sahibinin çok çalışkan olduğuna yorulurken ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağı, hayatının da yolunda gideceği anlamına gelir.

Rüyada Masa Hazırlamak

   Rüya sahibinin gelecek için yapacağı planlar ve projeler olarak yorumlanır. Aynı zamanda da bütçesini dengede tutması ve gereksiz harcamalar yapıp sonradan sıkıntı yaşamaması için hesap yapması anlamına gelir.

Rüyada Masa Temizlemek
   Rüyada masada temizlik yapmak, rüya sahibinin asi kimse olduğu, doğru bulmadığı ve onay vermediği durumlara karşı, tavrını hemen ortaya koyduğu şeklinde ifade edilir.

Rüyada Masa Örtüsü Satın Almak
   Rüyada masa örtüsü aldığını gören kişinin tedirgin olduğu bir şeylerin varlığına ve kimseye söyleyemediği bazı sırlar taşıdığına işaret eder. Rüya sahibi bu sırları başkası öğrenecek diye çok korkuyor demektir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada bir maşa görülmesi; devletle halk arasında idarecilik yapan ve devletin emirlerini halka bildiren bir kişiye işaret şeklinde tabir olunur. Bazı tabircilere göre: Bir kimsenin rüyasında bir maşa görmesi; o kimsenin büyük bir kimseden yardım göreceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir maşa ile ateş karıştırdığını görmesi; o kimsenin bozuk olan işlerini düzeltebilmesi için birtakım yerlere başvurduğuna, kişinin rüyasında maşa ile oynarken elini yaktığını görmesi; o kimsenin bazı kişilerden zarar göreceğine yorumlanır.

İhya Rüya Tabirleri :
   Hizmetçiye, insana gerek olduğunda yardım eden dost ve yakına, Maşa ile ateşten bir şey çıkarmak devletten mal ve paraya yahut bir göreve getirilmeye delalet eder.


Seyyid Süleyman :
   Halkın hükumetle münasebetlerini düzenleyen, onların işlerine bakan, devletin emirlerini tebliğ eden bir kişiyle yorumlanır.
Etiketler; rüyada masada yemek yemek rüyada masada oturmak rüyada masaj yaptırmak rüyada masa silmek rüyada masa örtüsü rüyada masa lambası görmek rüyada masa ve sandalye görmek rüyada masanın kırılması rüyada masa kurmak rüyada tahta masa görmek rüyada yemek dolu masa görmek rüyada çalışma masası görmek rüyada yemek masası ve sandalye görmek rüyada beyaz masa görmek rüyada eski masa görmek rüyada masa satın almak rüyada yuvarlak masa görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi