Rüyada MASKE Görmek

   Rüyada maske görmek, rüyayı gören kişinin, sosyal hayatında ve aile hayatında sakladığı bazı şeylerin aile efradı tarafından öğrenileceğine ve çok büyük sıkıntıların ve sorunların boy göstereceğine tabir olunur. Aynı zamanda, sosyal hayatta tanışılan insanların, rüya sahibinin arkasından çok kötü şeyler söylediklerine, dedikodu yaptıklarına ve her fırsatta kötülediklerine işarettir.
   Rüyasında maske gören kişinin, etrafındaki insanlara ve düşmanı olabilecek kişilere çok dikkat etmesi gerektiğine, eğer dikkat etmezse kendisini sevmeyen insanlar tarafından çok kötü durumlara düşürüleceğine ve gireceği sıkıntılardan kafasını kaldıramayacağına yorumlanır.


Rüyada Maskenin Görülmesi
Rüyada MASKE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MASKE Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Yüzünde Maske Görmek
   Rüyada yüzünde maske görmek, ortaya konacak iyi ya da kötü ne kadar iş ya da çalışma varsa o işte ya da çalışmada yetenek ve beceri sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada Maskeli Baloya Gitmek
   Rüyada maskeli baloya gitmek, uzaktaki bir kişiden mutluluk ve sevinç dolu bir haber geleceğine ve bu haber üzerine çok sevinileceğine tabir edilir.

Rüyada Maske Takmak
   Rüyada maske takmak, aile hayatında herkese farklı şekillerde davranıldığına ve bu yüzden rüya sahibini ne kadar çok sevseler de çok kırıldıklarına işaret edilir

Rüyada Maskeli Birini Görmek

   Rüyada maskeli birini görmek, rüyayı gören kişinin, iş yerindeki ya da sosyal hayattaki tanıdıklarının ve arkadaşlarının ikiyüzlülüklerini görmesi üzerine çok fazla kedere ve üzüntüye bulaşmasına yorulur.

Rüyada Birinin Maske Çıkardığını Görmek
   Rüyada birinin maske çıkardığını görmek, rüya sahibinin, yaşanan olayların içyüzünü öğreneceğine ve bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Yüzünde Maske Olan Kız Görmek
   Rüyada yüzünde maske olan kız görmek, evlilik çağı gelmişse eğer kendisine en yakışan kişiyle evlenip çoluk çocuğa karışacağına ve huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine delalet eder.
Etiketler; rüyada maskeli adam görmek ruyada maske gormek nedir rüyada maske takmak rüyada maskeli birini görmek rüyada maskeli insanlar görmek rüyada maskeli adamlar görmek rüyada maske yapmak rüyada maskeli kadın görmek rüyada maske takan birini görmek rüyada yüzüne maske sürmek rüyada cilt maskesi görmek ruyada maskeli kadin gormek rüyada oksijen maskesi takmak ruyada yuzune maske surmek rüyada yüzüne bakım yapmak rüyada maske çıkarmak rüyada beyaz maske takmak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi